Wpis z mikrobloga

@cinu4: Ale wiadomo, że kolejne sukcesy olimpijskie też budują rozpoznawalność danego sportowca, Włodarczyk i Korzeniowski wygrywali plebiscyt mając już wcześniej złote medale olimpijskie. Zresztą nie wiem dokąd zmierzasz z tymi argumentami, ja po prostu napisałem, że w lekkiej są mniej i bardziej popularne dyscypliny i najczęściej wygrywali reprezentanci tych popularniejszych.
@ruum: no koleś na logikę, skoro typ osiąga 7 miejsce w plebiscycie, jakby nie patrzeć, popularności, w kraju z 38 milionami populacji, to znaczy że ktoś to jednak ogląda.

Są sporty, gdzie liczba fanów na świecie oscyluje pomiędzy 5-10 osobami na kraj, jak na przykład wspomniany typ od rzutu młotem. Są sporty, które w Polsce są popularne, ale na świecie nikt nie daje o to #!$%@?, jak na przykład skoki narciarskie,
@AdamKarolczak02137: po pierwsze nie Mistrzostwa Europy tylko świata, po drugie nie wmówisz mi, że więcej osób zna Katarzynę Wasick czy Adriana Meronka niż Fajdka. Może fakt, że MŚ były w godzinach nocnych sprawił że miał mniejszą oglądalność. Wasick nie jest nawet mistrzynią , Meronk to już w ogóle jest zagadka pewnie 99% osób wczoraj pierwszy raz dowiedziała się o jego istnieniu, a Ponitka nawet nie zdobył medalu na mistrzostwach Europy.