Wpis z mikrobloga

w całej Europie ceny na stacjach są absurdalnie wysokie. Porównywanie cen z biedronki z cenami na stacji jest bez sensu.


@i-kamieni-kupa: a czy w calej europie wprowadzono zakaz handlu w niedziele, zeby stacje mogly miec zyski z wyzszych marz?
  • Odpowiedz
to chyba najgłupszy fikołek w obronie pisu z twojej strony jaki widziałem xD


@Kryspin013: To nie w obronie pisu tylko w obronie kapitalizmu. Jestem za pisem tak samo jak i Memtzen.

Nie zawsze znajdziemy biedronkę przy autostradzie, więc jak kogoś najdzie ochota na chipsy w trasie to może woli kupić je na stacji niż wjeżdżać do miasta żeby znaleźć hipermarket?

Nie możliwe jest tak być prostym człowiekiem jak wy. Nie zrozum
  • Odpowiedz
@darosoldier: @AquilaTimere: @bemo: Franklin odkrywa świat - na stacjach benzynowych czipsy i oranżada są drogie.

Czekam na ten komiks, w którym Franklin odkrywa, że w barach i klubach wódka kosztuje tysiąckrotnie więcej, niż wynika to z wartości zacieru.

A nie daj Boże Franklin wybierze się na lotnisko i tam nabierze ochoty na czipsy.
  • Odpowiedz
Na Allegro zamówisz po 6,40 paczka. Bodajże w Biedronce ostatnio widziałem promocję i były po 4zł. Przed Sylewstrem była też promocja 3 paczki w cenie 2.
  • Odpowiedz