Wpis z mikrobloga

Ruskich powinno się wszystkich obowiązkowo przesiedlić za Ural. Niech sobie tam żyją na Syberii czy innych stepach w mrozie.Zalać wodą góry i wybudować wieżyczki, a na szczycie ustawić Europejską Straż Wschodu wyposażonymi w karabiny snajperskie. Jak tylko jakiś kacap chciałby przekroczyć górę to strzelać. W miejscu dawnej Rosji wybudować kolonię karną i przetrzymywać wszystkich więźniów z UE, którzy mają dożywocie. Resztę terenu spalić do gołej Ziemii i zaczekać aż gleba zacznie się regenerować. Wtedy będziemy mieć pewność, że pozbyliśmy się całkowicie orczego nasienia z tych terenów. Dopiero wtedy można zacząć myślec o ponownym zasiedleniu tych terenów cywilizowanymi ludźmi. Dobry pomysł? Proszę o recenzję. #rosja #wojna #ukraina
  • 34
@fanmarcinamillera: jak ich wysiedlisz to mogą się za tym Uralem tam znowu zebrać do kupy i niszczyć Europie życie lepiej po prostu ich podzielić i skłócić tak żeby się nawzajem nienawidzili na jakieś obozy i niech se żyją podzieleni i wiecznie pokłóceni wtedy nie będą mieli siły żeby się zebrać i nam w jakikolwiek sposób zagrozić
@fanmarcinamillera: psst, mentalnie rezuny stoją w tym samym szeregu co kacapy, tylko jedni napadli na drugich- tak jakby brat z downem bił brata z downem, więc się tak nie rozpędzaj, bo się jeszcze okaże, że ta linia ze spaloną ziemią, to się będzie musiała kończyć na Bugu.
@fanmarcinamillera też tak myślę, po 3 tygodniach w Tajlandii jeszcze bardziej ich nie lubię. Tylko jednego w porządku ruska poznałem, który się wstydził przyznać skąd jest. A cała reszta to ostra chołota. Drą ryja na Tajów po rosyjsku. Notorycznie śmiecą (fakt że śmietników nie ma na ulicy za dużo ale to nie powód żeby #!$%@?ć wszystko jak się idzie). Plus jak słyszą jak rozmawiam po polsku to dziwne spojrzenia lecą. A spotkałem