Wpis z mikrobloga

@aekitea: jak masz dostep do narzędzi i czas (nawet pozyczyc) to polecam markety plus jutub. Jak spierdaczysz to przynajmniej za to nie zapłacisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) a paca zębata z fugownicą to są gorsze. Systemy samopoziomujące też. Najtrudniejsze są otwory w zasadzie. Są fachmeny tnace kółka w gresie diaksem jednak otwornice diamentowe lepsze. Szukaj moze na oferteo albo ogłoś się na jakims lokalnym fejsbuku
@Reanef: ja ostatnio pierwszy raz kładłem płytki u kumpla. Hobbystycznie i za darmo, chciałem pomoc. Wyszło idealnie. Ale podpatrywałem mojego majstra jak robił u mnie i pożyczyłem od niego trochę sprzętu
@aekitea Na kiedy będziesz potrzebował tego fachowca? Mogę Ci polecić dobrego. Ja tanie i dobre płytki kupowałem w "salon Mo" na wylotówce Głogowska na komorniki w sekcji outlet, były końcówki serii za jakieś śmieszne pieniądze, a płytki rektyfikowane.
@BHN_LLU: kladlem w garażu ostatnio nierektyfikowane 30stki i nie wzialem klipsów tylko krzyzyki :d zeby bylo zabawniej nie moglem ich układać rzedami bo tam graciarnie mam tylko poszło strefami na 4 razy. Powiem tak - moglo być duzo gorzej XD na koniec mi wyszła pyzda na pol centymetra pod sciana gdzie pralka stoi (tak pralke trzymam w garazu) ale za to jak robilem lazienki u siebie to wyszlo idealnie.
@Reanef: no zależy czym robisz. Ja mam takie chńskie jakby śrubki plastikowe do poziomowania, wielorazowego użytku, trzeba być dokładnym i w miarę ogarniętym to one wszystko wyrównają. Generalnie fajna zabawa jeśli masz zacięcie i trochę czasu.

Jeszcze są takie kliny Kubacki ale tego osobiście nie używałem
@BHN_LLU: kubala ma system smartlevel na ktorym sobie robię a markety tez maja jakies tam inne na których nie pracowalem bo mam mnostwo klinów kubala i nie muszę dokupować za kazdym razem jak cos dlubie. Dobrze sie tym robi, minus taki ze klipsy jednorazowe i trzeba wycinac w niektorych miejscach resztki z fugi przed ulozeniem spoiny po wybiciu klina