Wpis z mikrobloga

Tłumaczenia zmrożonego chłopca nie mają zbytnio sensu, albo to TVP i Adbuster kłamią albo Frizoluszek.

Adbuster twierdzi że castingi ruszyły koniec 2021/początek 2022 w zależności co rozumie poprzez "rok temu"
TVP uważa że prace zaczęły się od jesieni 2021 czyli castingi pokrywałyby się z informacją od AdBustera

Friz mówi że kampery wymyślił na początku 2022 roku a głównie robotę robił tu Wujas więc i pewnie on wyszedł pierwszy z propozycją zrobienia tych kamperów.

Z programu TVP wiemy że będzie nagroda 100.000 zł i że kampery są różne, jedne wypasione inne są złomem gdzie uczestnicy robią po drodze różne "szalone" wyzwania.

Oczywistym jest że ktoś zgapił więc od kogoś innego, strzelam że Wujas dostał cynk pod koniec 2021 że taki program jest przygotowywany w trakcie i wystrzelił z pomysłem do Friza żeby coś takiego zrobić u siebie nie mówiąc mu skąd zerżnął cały koncept.

Mam szczerą nadzieję że Friz nie miał pojęcia że Wujas podsunął mu #!$%@? pomysł i naprawdę wierzył że na to wszystko wpadł sam.

#friz #polskiyoutube
Mieszkopol - Tłumaczenia zmrożonego chłopca nie mają zbytnio sensu, albo to TVP i Adb...

źródło: comment_1673134754ETq1Cs8QgscaPdGPkhEr59.jpg

Pobierz
  • 7
Oczywistym jest że ktoś zgapił więc od kogoś innego,


@Mieszkopol: Możecie mi nie uwierzyć ale na świecie działy się już takie cuda i koło wymyślono w dwóch miejscach na raz :)
Gdzie był wtedy wardęga z kurskim i prawami do pomysłu ja się pytam?
U mnie na ulicy gość otworzył sklep z hakami holowniczymi, po chwili naprzeciwko drugi gość otworzył taki sam sklep, where afera?
TVP jest żałosne chcąc podnieść sobie
@Kroledyp Przecież sytuacja jest odwrotna, po informacji, że będzie taki program na TVP, dzieci zaczęły spamować w komentarzach, że odgapione od Friza. Na co uczestnicy zaczęli się bronić i odpowiadać, że casting był dużo wcześniej niż emisja kamperów na YT, a w ogóle oba formaty będą się mocno różnic, bez żadnego ataku czy zarzutów o plagiat.

I chyba tym, co mają beke z Friza nie chodzi o wyciąganie jakichś konsekwencji prawnych, tylko
@IIIlIII: kolejny raz zapytam, dlaczego nie atakujecie tak mocno Czajnika, który się nawet nie kryje z tym, że #!$%@? od Mr Beasta? A jest to jedyna rzecz, którą w życiu osiągnął - mistrzostwo w #!$%@?. Friz to przynajmniej próbował coś zmieniać i dążyć do "inspiracji", a nie podpierdzielenia 1:1, gdzie Czajnik nawet kolory w wyzwaniach ma takie same...a miniaturki to kopiuj-wklej.
@Redoxx Bo widziałem może jeden film Czajnika i w zasadzie nie interesuje mnie jego postać, w końcu to tag friz a nie czajnik xD a Friz sam się wystawia wpisami jak to tłumaczenie, gdzie proponuje, że wymyśli oryginalny program dla TVP