Wpis z mikrobloga

dymanie graczy przez #paradox jest wielkie, ale to i tak nie jest poziom #ubisoft

jeżeli grasz w grę od szwedów w multiku, to wystarczy że host ma dlcki, w przypadku produkcji od francuzów każdy chcący zagrać w multika musi posiadać dlcka by móc go włączyć w rozgrywce.

przykładem jest w tym wypadku #anno1800

chamstwo.
#steam #gry #uplay #pcmasterrace
Pobierz guest - dymanie graczy przez #paradox jest wielkie, ale to i tak nie jest poziom #ubi...
źródło: comment_16731339656ZveQrN75VTqpPofUPFPV1.jpg
  • 11
@Siniel: grałem dawno temu jak była promka na uplay+, teraz kupiłem bo pojawiło się na steam, i można pograć z kolegami w multika.
jeszcze nie miałem okazji sprawdzić co konkretnie zawierają te dlcki, ale jak były na promce to i tak było over700 xD
@L3gion: Ciężko uwierzyć że ludzie to kupują
Okej, Niech każdy wydaje swoją gotówkę jak dusza pragnie, ale #!$%@? no, pewne granice dobrego smaku pozostaje zachować

Z takich ciekawszych to Hearts of Iron 4 i Europa Universalis 4 od Padadoxu też przyprawiają o ból głowy i portfela

Ciekawe ile będą odcinać kupony z Crusader Kings 3, które mi się mega podoba, ale już ludzie skandują w recenzjach, że odpalili się.
Ciężko uwierzyć że ludzie to kupują


@Siniel: Producentom zależy na tym, żeby doprowadzić rynek do subskrypcji na gry. Obecnie gracze nie chcą płacić, więc pozwala im się grać za darmo lub za jednorazową opłatą, ale muszą dodatkowo płacić za dodatkowe treści. Podstawowa wersja "Anno 1800" była bardzo uboga. Wcześniej jedynie "Anno 1701" było tak bardzo okrojone, w którym było jedynie kilka prostych scenariuszy, które pełniły rolę samouczka i standardowa gra ciągła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@guest: Z kumplem z 1.5 roku temu kupiliśmy podstawkę i na oryginale z legit dlc unlocker graliśmy ponad 150h aż już nie mieliśmy siły dalej grać ( ͡°͡° ͜ʖ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°͡°) Zero bana, zero problemów, a Ubiszit za tyle dlc niech upadnie i rozwali sobie ryj