Wpis z mikrobloga

Bestia ze wschodu została pokonana po raz drugi - został jej już ostatni łeb na platformie youtubowej.
Czy siłom antynapierałowym uda się wyrzucić złą bestię w czeluścia szurskiego dna internetu jakim jest ban bye Marcina Roli? Czy uda się uchronić tysiące nieświdomych normików przed kłamstwami doktora niehabilitowanego? O tym w następnych odcinkach.

Na dziś świętujemy kolejną porażkę dr nhab Piotra Napierały:

#napierala #bestiazewschodu #schoweknamiotly #meltdown
Mjj48003 - Bestia ze wschodu została pokonana po raz drugi - został jej już ostatni ł...
  • 5
@Mjj48003: Tu akurat pokaz Jedi połączonych z mocą uważałem za ciut słaby w zremasterowanej trylogii. To było jedyne miejsce gdzie Vader, po 3 filmach mógł się pokazać jako Jedi. Szkoda, że wstawili tam innego aktora.

BTW: Oglądałeś na Maczete? Odświeżałem tak ze 2 lata temu z babą, nie widziała SW, i powiem że to był dobry pomysł.
@Mjj48003: Na maczetę. xD

Oglądasz: New Hope, Empire Strikes Back, nie masz zniszczonego cliffu z Vaderem, potem epizod 2 i 3 jako retrospekcje, nastepnie Return of The Jedi i jeśli chcesz kolejną trylogię.

Mroczne Widmo pomijasz.

BTW: Maczeta 2 chyba kończyła się zapowiedzią Maczety 3 w kosmosie. xD
@bkce: Aaa to tak oglądałem z moją byłą kiedyś jeszcze w czasach pre stremingowych - na blu rayu xD Było razem z Mrocznym Widmem, bo lubię scenę walk na końcu xD