Wpis z mikrobloga

@corryand: ludzie robią takie rzeczy... Ale nie w jej wieku XD ona jest po prostu leniwą krowa której nie chce się poćwiczyć, zadbać o siebie tylko wszystko chce załatwić przez operacje.
  • Odpowiedz
@basilur: nie dosc ze leniwa krowa to tepa i zakompleksiona. Takie tepaki daza do wyzlobienia przez chirurga sztucznego pseudo idealnego ciala zeby potem swiecic nim na instagramie i udawac jakie sa "fit". Przeciez to jest #!$%@?. Przez to jak jest tepa i ogolem oblesna to i tak nie da jej to wiekszego zarobku ani tym bardziej podziwu czy akceptacji wiec nie wiem dla kogo to dziewcze to robi i promuje jakies
  • Odpowiedz
@corryand: plastyczni to nie są najbardziej etyczni lekarze pod słońcem xd Oni koszą grube siano za absolutne #!$%@? moralne i robienie tego co klient chce, bo nowe porsche samo sie nie kupi.
  • Odpowiedz
@tomszczyk: Niektóre z możliwych powikłań po operacjach estetycznych to: infekcje, krwawienie, uszkodzenie tkanek, reakcje alergiczne na znieczulenie, a także zaburzenia sensoryczne, takie jak utrata czucia w okolicach operowanych. W rzadkich przypadkach mogą też wystąpić poważniejsze komplikacje, takie jak udar czy zator tętnicy płucnej.
  • Odpowiedz
Niektóre z możliwych powikłań po operacjach estetycznych to:


@kiecazpieca: dopóki nie twierdzi, że to naturalne to zgadzam się z @tomszczyk. Niech sobie robi i mówi dziewczyną, że to jest ok.
Jak ja tobie powiem, że żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek to zostaniesz biseksem? Czy stwierdzisz, że jestem debilem?
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze czytanie ze zrozumieniem podobnie jak umiejętności pisania, czyli zerowe. Nigdzie nie pisałem, że mnie interesuje co kto robi że swoim ciałem. Nawet mój pierwszy post mówi to wprost.
  • Odpowiedz
czytanie ze zrozumieniem podobnie jak umiejętności pisania, czyli zerowe


@tomszczyk: xd to chyba jednak twoje są zerowe. przeczytaj sobie jeszcze raz do kogo ja pisałem.
Jak poćwiczysz czytanie ze zrozumieniem, to ogarniesz, że ja pisałem do @kiecazpieca. a z tobą się zgadzałem xd
  • Odpowiedz
@kiecazpieca: dokladnie, poza tym kazda narkoza jest bardzo duzym obciazeniem dla orgabizmu i powinna byc stosowana przy operacjach ratujacych zdrowie czy zycie a nie #!$%@? poprawiajace wyglad xD Bo idiotka drugi raz w przeciagu roku czy poltora zachciala sobie dupe poprawic xD Wczesniej kretynka reklamowala niebezoieczna klinike i lekarza ktory doprowadzil do tragedii i chyba smierci z tego co pamietam kilku pacjentek i dostal zakaz wykonywania zawodu i nie wiem czy
  • Odpowiedz