Wpis z mikrobloga

Jak to #!$%@? jest że jak idę chodnikiem to każdy człowiek z naprzeciwka normalnie robi miejsce żebyśmy obaj przeszli i się nie dotknęli oprócz p0lek. Nawet jakieś łyse osiedlowe sebixy uchylą bark ale nie p0lka #!$%@? księżniczka oczywiście nie będzie zmieniać swojego toru dla genetycznego śmiecia z naprzeciwka. Od niedawna jak taką widzę to specjalnie się w nią #!$%@? barkiem i jakoś lepiej mi z tym.
#przegryw
  • 25
debil.


@Przypadkowy: Miło mi, Dawid jestem.

W takich sytuacjach, kochane dzbany, stosuje się następującą technikę. Nie #!$%@? się barkiem w kogoś, lecz zatrzymujemy się w miejscu nie usuwając się z drogi. W ten sposób zmuszamy drugą osobę do odchylenia się, jeśli chce iść dalej, jednocześnie nie pokazując, że jesteśmy prymitywami i debilami.


@Przypadkowy: Wielokrotnie tak robiłem i laski wpatrzone w telefon we mnie wchodziły więc skończyła się moja cierpliwość. Niemniej
@Malala7: też się raz #!$%@?łem barem w jedną gówniarę co szła z koleżanką i #!$%@?ło ją, że nie miałem miejsca, żeby przejść XD coś tam szczekała, ale miałem słuchawki i nawet się nie odwróciłem
nie zrozumiałeś. Nie dziwię się. Jedno nie wyklucza drugiego. ¯_(ツ)


@Przypadkowy: Byczku, ale czego miałem nie zrozumieć? Obraziłeś mnie, to odpowiedziałem.

sądząc po twoich wysrywach, to pet cię zrobił i nie wychował.


@Przypadkowy: Nie rusza mnie tekst randomowego pozera z neta, bo na żywo inaczej byś śpiewał ;)

i #!$%@? między uszami. ¯_(ツ)/¯


@Przypadkowy: Ahh, to uczucie kiedy ktoś w necie próbuje się dowartościować kosztem innych kogoś obrażając
też się raz #!$%@?łem barem w jedną gówniarę co szła z koleżanką i #!$%@?ło ją, że nie miałem miejsca, żeby przejść XD coś tam szczekała, ale miałem słuchawki i nawet się nie odwróciłem


@Dimetox: Właśnie o takich sytuacjach mówię, ale @Przypadkowy zapewne by ją przepraszał, że to się w ogóle stało, że to jego wina xD
Byczku, ale czego miałem nie zrozumieć? Obraziłeś mnie, to odpowiedziałem.


@Wezwoguleicstont: że jesteś debilem. Ja cię nie obrażam, ja cię opisuję.

Nie rusza mnie tekst randomowego pozera z neta


@Wezwoguleicstont: a mnie nie rusza, że ciebie nie rusza. Poza tym jednak uważam, że gdzieś tam w głowie zaszczepiłem ci myśl, że jesteś debilem i prymitywem. Taki był mój cel. Nigdy nie pomyśl o sobie, że jesteś normalny.

Ahh, to uczucie
że jesteś debilem. Ja cię nie obrażam, ja cię opisuję.


@Przypadkowy: Aha, to fajny masz tok myślenia.

a mnie nie rusza, że ciebie nie rusza. Poza tym jednak uważam, że gdzieś tam w głowie ci zaszczepiłem myśl, że jesteś debilem i prymitywem. Taki był mój cel. Nigdy nie pomyśl o sobie, że jesteś normalny.


@Przypadkowy: Gdyby Cię nie ruszało, to zamknął byś już #!$%@?ę i usiadł na twardym - proste.
Gdyby Cię nie ruszało, to zamknął byś już #!$%@?ę i usiadł na twardym - proste.


@Wezwoguleicstont: to samo można napisać o tobie, dzbanie. xDDDDD

Kończę i zapamiętaj słowa randoma w wykopu opisującego twoje zachowanie:
Jesteś debilem i prymitywem.