Wpis z mikrobloga

Po tygodniu obserwacji tagu #przegryw wniosek mam taki, że wy przegraliście mózg, a nie życie. Użalacie się nad własnym wyglądem i brakiem zainteresowania lasek, a sami:

— Nie robicie nic z własnym wyglądem, bo wierzycie, że Chad urodził się Chadem i takie ciało dostał od Mikołaja pod choinkę.

— Nie chcecie laski, która była już w związkach, bo jest nieczysta, zużyta i wgl się jej brzydzicie.

— Mówicie, że nie macie wygórowanych oczekiwań, ale jak są wklejane zdjęcia randomowych lasek, to pierwsi jesteście, żeby mówić - ale ulana, świnia, siłownia nie boli.

— Hejtujecie laski, że oczekują prawka u facetów i pracy za biurkiem, zamiast na jakimś magazynie, że lecą tylko tylko na bogatych chadów, jednocześnie jak żadna inna grupa hejtujecie samotne matki, że mają czelność z tak #!$%@? warunkami szukać kogokolwiek.

Wy przegrywy jesteście większymi hipokrytami, niż politycy. Change my mind.

#blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #seks
  • 186
@DyrektorMiauczuk: Jak dochodzi do dyskusji o powodach przegrywu to każda p0lka mówi, że miała brzydkiego chłoapaka manleta.

Zauważyliście to?

Ja to bym te zjawisko nazwał p0lka schroedingera, w realu ugania się tylko za atrakcyjnymi, a na wykopie w dyskusji o powodach przegrywu to każda ma/miała niskiego brzydala za chłopaka
— Nie chcecie laski, która była już w związkach, bo jest nieczysta, zużyta i wgl się jej brzydzicie.


@DyrektorMiauczuk: Z tego co widziałem w postach jakie mi wyskakiwały w gorących to potrzeba dziewicy nie jest wymagana poza nielicznymi. Główny problem to puszczanie się na prawo i lewo. Inną sytuacją jest kobieta której seksualna przeszłość wynika z bycia w poważnych związkach a inna co ma przebieg niczym 20 letnie auto.
jest masa zdjęć, gdzie wcześniej wyglądali do dupy, a później zrobili ciało, zaczęli o siebie dbać, nawet zarost zapuścili, jeśli chcieli żeby im pół twarzy zasłaniało. Można? Moszna.


@DyrektorMiauczuk: A ty dalej swoje. Po prostu idź na siłkę i zapuść brodę bro! Wiesz że nie każdy ma warunki do zrobienia ciała (bez szprycowania się) czy zapuszczenia brody, która nie wygląda jak łoniaki albo zarost gimnazjalisty? Znowu kłania się genetyka. Babka może
@DyrektorMiauczuk laski pytają w pierwszej wiadomości o wzrost, jeśli nie odpowiada to przepadają, ghostują. Latają screeny jak rozmowa idzie spoko, ale nagle pada pytanie o wzrost i ten jest niezadowalajacy, rozmowa bezpowrotnie umiera.

Nie ma żadnego znaczenia kim jesteś, jaką masz historię do opowiedzenie jeśli nie masz odpowiedniego wzrostu i mordy. Tak zwyczajnie.

To nie jest tak, że na tagu są sami śmierdzący i zaniedbani mężczyźni i mityczny prysznic oraz koszula zmienią
@olaf_wolominski: starałam się odnieść do wszystkiego, ale jeśli coś pominęłam, to napisz.

@cienki137 a to już jest kwestia pogodzenia się z tym, że życie nie trwa wiecznie i w końcu się skończy. To nie ma nic wspólnego z kobietami. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni nie powinni robić dla kogoś. Wszyscy powinni dążyć do najlepszego życia dla samego siebie. A nie bo rodzina oczekuje, bo laska mnie zauważy, bo wreszcie wyjdę za
@DyrektorMiauczuk no właśnie ja jestem przeciętny i przeciętne laski mnie odrzucały, nie przechodziłem testu wzrostu. Nagle fajna rozmowa umierała, już nic nie było istotne.

Jeśli ja generalizuję i podaję argumenty anegdotyczne, to przecież robisz to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) mój ojciec też jest podobnego wzrostu, ale nie żyjemy w czasach młodości naszych ojców tylko tu i teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z wszelką
Wszyscy powinni dążyć do najlepszego życia dla samego siebie.


@DyrektorMiauczuk: tylko, że dla niektórych jest to powiązane właśnie z byciem z kimś. Wspólnym zwiedzaniem, wspólnymi zakupami, kolacjami, oglądaniem filmów czy odwiedzinami rodziny. Dla niektórych życie pod siebie i tylko dla siebie jest niepełne i niesatysfakcjonujące. Jestem idealnym przykładem osoby, która będąc sama z własnymi myślami tylko się pogrąża.
@gzymspiwniczny: z jednej strony jeśli nie przechodziłeś przez wzrost na wcześniejszym etapie, to może i lepiej. Z drugiej strony kobiety też mają prawo stawiać wymagania i nie brać kogoś, kogo po prostu nie chcą. Nawet jeśli same się spisują na samotność.

I przykład @DyrektorMiauczuk: z rodzicami jest niestety nietrafiony. Nawet nie ma co porównywać, wiele aspektów życia, wymagania itd. diametralnie się zmieniły.
@cienki137 każdy może sobie stawiać dowolne wymagania, tylko kobiety odmawiają tego mężczyznom. Jak laska uzasadnia oczekiwania dotyczące wzrostu i zarobków względem mężczyzny to jest to ok bo natura i ona chce się czuć bezpiecznie oraz jej dzieci mają mieć zapewnione wszystko (nawet jak nie chce mieć dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Jak facet chce mieć laskę o przeciętnym wzroście (nie karlicę), z szerokimi biodrami aby minimalizować jakies trudności