Wpis z mikrobloga

@WhiskyRomeo: no mimo wszystko dużo polskich spółek z branży są notowane na giełdzie. I jeśli jednak zależy im na przyciąganiu talentu od faang i tier2 zagranicznych spółek, fajnie byłoby te programy equity mieć
@arsen-zujew: Jest, pracowałem w takiej. Fakt faktem większość swoich opcji dostałem przed IPO (zvestowały się na długo przed IPO).
Po IPO też chcieli mnie przywiązać taką ofertą, acz i cena, i ilość nie były zbyt atrakcyjne, ponadto to było na trzy dni przed złożeniem wypowiedzenia przeze mnie, bo już miałem nową ofertę.
@bart40404: dawaj na spokojnie i na serio - po co jest twój komentarz?
Nie powiedziałem że szukam pracy w takiej firmie, zadałem lecz konkretne pytanie.
Poza tym, w komentarzach wspomniałem że wiem o tym jak to jest w zagranicznych firmach i że, o dziwo, tak już miałem, więc raczej swoją "radą" mnie Ameryki nie odkryleś. Więc pytam, po co to było?
@Proogramista: jeszcze glovo, monday, clickup, Amazon, Microsoft, clickup, w #!$%@? ich jest.
Nie jest tak, że nie wiem o tym jak to jest w zagranicznych firmach - miałem to w zagranicznych firmach, nie ma potrzeby podstawowe rzeczy powtarzać, pytałem lecz konkretne o polskich firmach z GPW
@arsen-zujew: klika firm jest, ale szczerze to jak miałem coś takiego w polskiej firmie to był to tak niski % rocznych zarobków, że nawet tego nie liczyłem. W dodatku wiązało się to często z "daniem czegoś w zamian", np. podpisanie zakazu konkurencji :)