Wpis z mikrobloga

@thampel5: Ale wysypało idiotów. To co mówiła opozycja (a przynajmniej jej większość) pozostaje prawdą - nie jest możliwe wysłanie niemieckich Patriotów z załogami (do czego wzywał PiS), a samego sprzętu Niemcy jako tacy też nie mogli sobie wysłać. To jest amerykański sprzęt i bez zgody USA mogli się w pompkę cmoknąć. O tym od początku opozycja mówiła. A teraz Wujek Joe pojechał zgodnie z rozkładem jazdy, więc droga wolna.

Ciekawie natomiast
@symetrysta: nawet w tym wątku naliczyłem 5 komentarzy, które to wyjaśniają. Z kogo ty chcesz zrobić idiotę? Z nas czy z siebie? Ja rozumiem, że PISowcy godności nie mają, ale chociaż trochę powinno ci być wstyd
@thampel5: skoro musisz uciekać się do manipulacji, aby zdyskredytować TVN, to może ten TVN nie jest taki zły jak ci się wydaje? W innym przypadku nie musiałbyś kłamać, aby nagiąć rzeczywistość do swoich urojeń.
zaproś gościa zwyzywa i masz cytacik na pasek tvn.

jak tvpis robi powalone paski to wielka draka ale w tvn nagle zauważonko że to cytat xDDDDDDDDDDDDDD


@Arcyksienciuniu: #!$%@? kocopoly jak #!$%@? komendant główny policji strzelający granatnikiem XD TVP ma paskowego który wymyśla paski z dupy, TVN cytuje gości, pokaz mi autorów tych rzekomo TVPoskich cytatów xD Czy może TVN nie ma prawa już gości zapraszać to wtedy by było dobra telewizja?
Pobierz Gluptaki - > zaproś gościa zwyzywa i masz cytacik na pasek tvn.
 jak tvpis robi powal...
źródło: comment_1673084969rzjXLzbdDCi9sJsNlwVQrj.jpg
@Arcyksienciuniu: czekaj, czy ty masz problem do TVN, kiedy zaproszą gościa, a potem w pasku umieszczą jego cytat, zaznaczony wyraźnie w cudzysłowie i podadzą autora tych słów? I to porównujesz do pasków TVP, które czasami aż trydno odróżnić od fejków?
Symetryści to podludzie. Powinni mieć rentę jak umysłowo chorzy.
Symetryści to podludzie. Powinni mieć rentę jak umysłowo chorzy.


@Tymajster: to nie jest symetrysta tylko PISowiec. Zwykły manipulator i kłamca, jeżeli trzeba to robić by bronić dobre imię swojej partii.
czy jest jakieś nowe stanowisko TVNu #tvn dotyczące wysłania patriotów na Ukrainę?


@thampel5: tym się różni pisowcu poważna stacja jak TVN od partyjnej TVP że TVN zaprasza różnych gości, daje im się wypowiedzieć na jakiś temat i dzięki temu możesz poznać opinię polityka A na sprawę B. A to czy się z tym politykiem zgadzasz czy nie to twoja sprawa. Wiem że to ciężko zrozumieć to latach oglądania TVP gdzie każdy