Wpis z mikrobloga

a czy na Ukrainę będą wysłane patrioty z niemieckimi załogam? Pozdrawiam.


@11262: Nie, będzie wysłany tylko sprzęt o co postulowali pisowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thampel5: Ale ja widzę, że PiS was rozgrywa jak dzieci.
Oni chcieli żeby te Patrioty dać na zachód Ukrainy razem z niemieckim personelem. Co raczej oczywiste, nikt by tego tak nie wysłał.

Znając PiS mogę uwierzyć, że widzieli o przykazaniu baterii wcześniej i chcieli zrobić z opozycji idiotów.
Inna sprawa, czemu wklejasz cytat z millera, ale #!$%@? się do TVN?


@SmellySocks: ale o co chodzi przecież to stara szkola gebelsa. zaproś gościa zwyzywa i masz cytacik na pasek tvn.
jak tvpis robi powalone paski to wielka draka ale w tvn nagle zauważonko że to cytat xDDDDDDDDDDDDDD
@SynMichaua: co ty bredzisz, od początku chodziło o sam sprzęt bez żołnierzy (jak w ogóle można komuś dać żołnierzy XD), to polska opozycja (w tym TVN) sobie wymyśliła, że Niemcy nie mogą dlatego dać ich Ukrainie.
@slapdash: nie słyszałem, żeby Tusk się na ten temat wypowiadał, ale słyszałem i w radiu, i w telewizji jak politycy opozycji mówili, że Niemcy nie dadzą Patriotów Ukrainie, bo NIE MOGĄ, dlaczego nie mogą nie powiedzieli i ostatecznie się okazało, że jednak mogą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
NIEMIECKIE PATRIOTY:

A) Amerykańskie rakiety
B) Niemiecka obsługa wojskowa

Wcześniej była kwestia nierozłączności A) i B) (w domyśle Niemcy musieliby wysłać swoje wojsko na teren wojny co było niedorzeczne)
Teraz jest kwestia wyłącznie A) co staje się możliwe, bo obsługę rakiet zapewnią przeszkoleni przez Amerykanów Ukraińcy

Tak trudno to zrozumieć?
@symetrysta:

Niemcy nie dadzą Patriotów Ukrainie, bo NIE MOGĄ, dlaczego nie mogą nie powiedzieli i ostatecznie się okazało, że jednak mogą


przecież mówili dlaczego nie mogą. Ty to na 100% słyszałeś dlaczego nie mogą, ale teraz jest świetna okazja, żeby walnąć sobie w opozycje to dorzucasz swoje gówno i coś może się przyklei