Wpis z mikrobloga

Jak sobie radzicie z tym, że waszą dziewczynę miał wcześniej jakiś inny facet? Co robicie, kiedy na imprezie spotykacie gościa, któremu wasza dziewczyna robiła kiedyś loda? Rozmawiacie o tym, w jaki sposób ruchała się z innymi? Na pewno pamięta. Tego pierwszego pewnie jarało, że była dziewicą. A nie przeszkadza wam to, że jakiś inny facet pluł waszej dziewczynie w twarz i spuszczał jej się do buzi? Czy przeszkadza wam, że inny facet ma nagie zdjęcia waszej dziewczyny? Jeszcze pytanie do tych którzy uważają, że seks to tylko potrzeba fizjologiczna - jak rozumiem to, czy wasza dziewczyna jest wam wierna, nie ma dla was znaczenia? W końcu to czynność jak każda inna, taka zabawa
#seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #kukold
  • 78
@OstatniRomantyk92: marzenia o tej jednej/tym jedynym do pierwszego związku, pocałunku i seksu, gdzie wszystko jest takie „niewinne”, poznajecie siebie i świat seksualności, powinno się porzucić mając jakieś 17/18 lat bo po tym czasie takie myślenie jest zwyczajnie szkodliwe.
zaczyna się wielkie robienie drugiej świętości z dziewictwa, ostre kategoryzowanie ludzi i zawężanie światopoglądu. seks to nagle jakieś #!$%@? rytuały a nie czynność, która owszem, jest przyjemna i istotna, ale nie jest aż
@OstatniRomantyk92 Ja przyjaźnię się z moją byłą i jej mężem (poznali się po naszym rozstaniu). I tak, on wie, że byłem przed nim. I co? I nic. To porządny facet. Lubimy się i szanujemy jak dwoje dorosłych, dojrzałych emocjonalnie ludzi.
@OstatniRomantyk92 piękny trigger, zawsze bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie tam śmieszy jak mirki piszą, że seks to taka sama czynność fizjologiczna jak sranie, ale dziewczyny z przeszłością fwb/ons to już by nie chcieli xD
awda jest taka, że musi to być niezręczna sytuacja i gdybym to ja był partnerem to w głębi serca byłoby mi gdzieś tam przykro, że moja dziewczyna którą sobie na różne sposoby idealizowałem w głowie brała do mordy całego #!$%@? po same bile tego o to fagasa, dławiła się nim we łzach, po czym była mocno zapinana od tyłu z pożądnymi klapsami w tyłek i ogólnie to co do tego gościa też
bo ktoś lepszy jej nie chciał, przeruchał i zostawił jak niepotrzebną zużywkę która nie nadaje się na nic więcej.


@choochoomotherfucker A co jeżeli to kobieta rzuciła faceta?

To niczego nie zmienia. To znaczy, że znudził jej się bolec i nie wiesz na ilu następnych sobie skakała kolekcjonując wenery albo przynajmniej materiał genetyczny innych samców, który dostawał się do niej przez różne otwory. Skoro jednego sobie rzuciła zapewne z kaprysu, a nie poważnego
@Invisiblinio: każda robi loda ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak nie robi, to znaczy że nie jesteś dla niej atrakcyjny.
Ile to ja historii słyszałem, że laska 3 lata w związku nie chciała ani razu wziąć do papy, a zjawił się ktoś kto nie był #!$%@? i samcem omegą jak jej aktualny chłopak, i nagle brała z chęcią po same bile.