Wpis z mikrobloga

@jkkkkkk: Jeśli masz na myśli Patryka to chyba nie trafione, podobno był widziany na otwarciu salonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Ale dodam że koleżanka (Adria?) IW ukrywała się przed mama iwony w sklepie, a dodatkowo jeden znajomy z tej nocy powiedział mamie zeby sie tym nie zajmowała bo : "gówno zrobi' ... )
@jkkkkkk: Dotychczasowe otoczenie to chyba raczej coś, co trwało długo i zostało zmienione na nowe. Raczej nie trwa kilka godzin ale jest stałe. A ten człowiek pojawił się dzień czy dwa dni później i dalej tam mieszkał, ale zmienił po kilku latach (nie od razu) Pewności nie mam, nie wiem kiedy wyjechał i ile lat trwa ta zmiana stałego otoczenia, czymkolwiek ona jest zdaniem specjalisty.
@MimiLurie: miałem na myśli nagły, właśnie kilkudniowy wyjazd, nie planowany wcześniej. Jak stwierdził współżyciel archiwumX, wyjazd by przeczekać, przemyśleć sytuacje. Nawiązuje on do sprawy zabójstwa młodej dziewczyny w Krakowie przez kierowce autobusu jak również ten schemat powtarza sie w sprawie morderstwa innej dziewczyny przez jej chłopaka. W tej drugiej sprawie chłopak uciekł do lasu. https://www.youtube.com/watch?v=UEBFspkid3g
@hmmmmn: był widziany ale, tak pisali o nim, po zaginięciu Iwony > Tak
naprawdę Patryk zaczął się interesować zaginięciem Iwony dopiero
kilka dni później – przypomina Siewert. Jednak nie ustalono, gdzie w
tym czasie przebywał i co robił. On sam twierdził, że wyjechał do
Chałup. Czego nie udało się jednoznacznie potwierdzić. > Patryk nie od razu włączył się w poszukiwania Iwony? – pytałem
w 2018 roku matkę Iwony.
– Wydaje mi
@hmmmmn: No własnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)Może był typem niezorganizowanym i dlatego #!$%@?ł, a potem przemyslał i się zorganizował po czym stał się typem mieszanym ( ͡° ͜ʖ ͡°)