Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kupowaliście kiedyś zegarek na allegro od sprzedawcy Yomido? Chcę orienta, a widzę, że ceny ma ~500 złotych niższe od sprawdzonych sklepów typu zegarek.net czy zegarownia itp. Myślicie, że można zamawiać, czy śmierdzi fejem, mimo, że ma status Super Sprzedawcy? #zegarki #zegarek #zegarkiboners
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mgr_rybak: czyli w przypadku konieczności skorzystania z serwisu trzeba go odesłać do sprzedającego, a nie naprawi się w dowolnym serwisie realizującym naprawy w ramach grupy Zibi? No to kumam, a co znaczy europejska dystrybucja?
@JerzyDabczak: Możesz napisać mail do zegarekNET i prosić o rabat. Ja tak robiłem ze swoim orientem, cena na stronie 1200zł a w innym sklepie widziałem na 850 ale właśnie z gwarancją bez autoryzacji producenta. Dostałem odpowiedź z rabatem na 950zł a na zrealizowanie miałem 2 dni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No już czytałem na zegarkiclub, że jak się bierze DHLa to jest po kilku dniach, ale na cle sprawdzają czy przelew zgadza się z deklarowaną wartością i doliczają VAT. Podobno jak się weźmie zwykłą pocztą i w zastępczym opakowaniu to ryzyko mniejsze. Ale Orient Start z otwartą tarczą nawet po doliczeniu opłat wychodzi ~1600 zł.