Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy to prawda że Elden Ring jest łatwiejszy niż pozostałe gry FromSoftware? Jeśli nie grałem wcześniej w soulslike to warto spróbować?
#eldenring #gry
  • 14
@krajh: na pytanie czy jest łatwiejszy, odpowiem - to zależy. Na pewno możliwość przyzywania duchów jest sporym ułatwieniem rozgrywki. Świat jest dosyć spory, ale praktycznie wszędzie od samego początku możesz pójść (wyjątkiem jest chyba mapa śnieżna). Wbijanie poziomów przez otwartość świata jest o wiele łatwiejsze od poprzednich odsłon. Warto eksperymentować z broniami i znaleźć swój styl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na pytanie czy warto spróbować odpowiem,
Elden Ring jest łatwiejszy niż pozostałe gry FromSoftware


@krajh: ma ułatwienia w postaci mapy, konia, dodatkowych summonów, braku inwazji i slotów na spelle dla każdej postaci, ale jednocześnie jest fatalnie zbalansowana i nie wyjaśnia nowym graczom jak działają mechaniki, więc czy jest łatwiejsza - dla veteranów soulsów raczej tak, dla nowych graczy raczej nie
Mortal Shell


@krajh: grałem we wszystkie Dark Souls, Bloodborne i Elden Ring, także bardzo lubię soulslajki, grałem także w inne soulslajkowe podróby, lepsze i gorsze, ale od żadnej z nich nie odbiłem się tak szybko jak od Mortal Shell, osobiście nie polecam