Wpis z mikrobloga

Portale randkowe tylko mi uwydatniają fakt, że blackpill to prawda. Tyle jest samotnych matek... Żyjemy w 21. wieku, gdzie każda kobieta ma dostęp do informacji i jak wygląda samotne macierzyństwo. Że jest trudniej, że wychowywanie bez ojca będzie miało wpływ na całe życie jej dziecka i być może nawet na dalsze pokolenia (samotne dzieci często kopiują wzorce wyniesione z domu). Wiedzą, że będą później musiały przekopywać się przez górę "wujków", które te kobiety będą traktowały jako kobiety do seksu. Zdają sobie sprawę, że większość mężczyzn nigdy się nie zaangażuje w 100 % w kobietę z "bonusem".

Mimo tego wszystkiego decydują się na zapłodnienie przez chada. Robią wszystko, żeby nasienie chada taką kobietę zapłodniło, w ogóle odłączając racjonalne myślenie, długoletnie perspektywy. Biologia w tym wypadku jest tak silna, że kobieta jest w stanie zaprzepaścić całe przyszłe życie matrymonialne na rzecz uniesienia z chadem i dania się zapłodnić. Ważne, że chad zapłodnił, później "jakoś to będzie". Nie liczy się przyszłość, ważne żeby przekazać geny chada dalej.

Niby jesteśmy rozumnymi stworzeniami, ale zachowania kobiety bazują na tych, gdy jako praludzie skakliśmy po drzewach miliony lat temu. Kilkaset lat monogamii trochę przyćmiło i utemperowało te zapędy, ale dzisiaj w dobie "róbta co chceta" kobiety mogą w pełni bryolować swoimi peirwotnymi zachowaniami.

#zwiazki #rozowepaski #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 24
@RiccardoGolodupiec Naiwność kobiet jest gigantyczna. Kiedy sam szukałem dziewczyny wkurzało mnie to, że lecą ewidemtnie na typowego ruchacza licząc nie tylko na seks ale trwały związek i niemal zawsze kończyło się to tak samo - poruchał zostawił, a i czasem się zdarzy jak piszesz - dziecko zostawi jej na pamiątkę swojej spermy.
Myślę, że w Polkach ta naiwność jest to wyjątkowo silna ze względu na to, że jeszcze pokolenie temu (czyli pokolenie
@RiccardoGolodupiec: życie samotnej matki nie jest trudne,za to życie ojca takich dzieci już jest trudniejsze.Sam jakieś tam powodzenie u kobiet mam,ale nie mam zamiaru w związki wchodzic, zbyt dużo się napatrzyłem na te rozne przyjemności związane z tym, jakie ma wielu facetów.Nie mam zamiaru płacić przez następne 25 lat co miesiąc alimentów,a jeszcze dodatkowo być może nie tylko na dziecko, ale i matkę.Wspolczesnemu facetowi nie opłaca się wchodzenie w związek, nawet
@RiccardoGolodupiec: Większość przypadków raczej pokrywa się z tym co napisał @BaZyL4 - kobiety naiwnie wierzą w to, że top chad będzie z nimi w szczęśliwym związku i życie będzie piękne. Oczywiście tak nie jest bo różowej prędzej czy później cokolwiek będzie nie pasowało a chad ma tyle opcji, że przy 1 grymasie kobiety może ją rzucić i brać się za następną. Szczerze to nawet współczuje tym różowym bo bycie tak naiwnymi.
Sam jakieś tam powodzenie u kobiet mam,ale nie mam zamiaru w związki wchodzic, zbyt dużo się napatrzyłem na te rozne przyjemności związane z tym, jakie ma wielu facetów.Nie mam zamiaru płacić przez następne 25 lat co miesiąc alimentów


@Tom8:

Czyli zamiast poszukać takiej z rozumem to wszystkie do jednego worka wrzucasz xD
@RiccardoGolodupiec: "Racjonalne" myślenie kobiet (wystarczy na przeciętne jakieś forum babskie wejść i poczytać chwilę) = każda ma swoją definicję miłości, każda jest wyjątkowa, jednocześnie każda zgadza się, że bez "chemii" niczego więcej nie ma i nie będzie. Dobrze czują o co chodzi, ale wiedzą swoje, babskie copium jest oparte na wyparciu natury przez co nie potrafią dobrze zarządzać swoim prymitywem. Jadą na emocjonalno-hormonalnym autopilocie, i jeszcze nazywają to miłością ( ͡
@Tom8 jak jest trudniejsze jak pracują na czarno i alimentów nie płacą w ogóle, albo jakieś minimalne zarobki pokazuje a reszta do kieszeni? Xd w większości tak to wygląda.
@RiccardoGolodupiec: będę robił za adwokata diabła, ale.... Kobiety wiążą się i rozwodzą nie tylko z chadami. Po ślubie często partner potrafi się zmienić nie do poznania. Rozwodzą się np ze względu na dobro dzieci,, uważasz że taka kobieta nie ma już prawa związać się z facetem?