Wpis z mikrobloga

Mirasy ja po radę...

Chciałem kupić jakiś zestaw #kinodomowe 5.1 czy tam 7.1 ale mam zagłostke, aby mieć #audio z basem i coś aby dobiegało od tyłu...
Chcę tylne głośniki bezprzewodowe (mogą być na baterie na czas filmu, albo takie stale wpięte do prądu) są takie zestawy ale każdy z centralnym głośnikiem.
Mam problem bo nóżki w moim tv są malutkie więc #soundbar pod tv nie wepcham, na ścianie do góry go też nie podwieszę bo schody, a przesuwając w stronę drzwi zakłuci mi moje fengshui :) wymiana pojemnej komody na jakiś stolik pod tv też odpada...

Czy są jakieś zestawy #kinodomowe bez centralnego którego nie mam za bardzo gdzie umieścić?

Albo jakieś pomysły jak to upchać? Celuje w średnia niska półkę cenowa (4k PLN max).

Sony widziałem że pozwala używać zamiast centralnego głośnika tv, ja mam Philipsa i nie chce go zmieniać.
gchmurka - Mirasy ja po radę... 

Chciałem kupić jakiś zestaw #kinodomowe 5.1 czy t...

źródło: comment_1673000210RsJAFBUvd3Apg7e1HLmaKi.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@gchmurka: centralny to chyba zbyt wielki nie jest, moze bzs go powiesil nad tv ;) albo go nie bedziesz uzywal - nie podlaczysz ;) Mialem taki zestaw kina domowego Sony, gdzie tylne glosniki miale swoja taka staczjke podlaczana do pradu, a ta sie komunikowala z jednostka centralna. Fajne to bylo bo moglem pochowac wszystkie kable dobrze. Ale dzwiekowo caly zestaw o byl raczej taki slabawy
  • Odpowiedz
Celuje w średnia niska półkę cenowa (4k PLN max).


@gchmurka: To jest akurat niska półka cenowa. Kup coś najtańszego, bo jeśli masz słuch, to i tak to odsprzedasz i zainwestujesz w dobre stereo, a jeśli nie masz, to nie usłyszysz różnicy.

Gdybyś od razu wydał te 4k na używane stereo, to byłbyś w domu. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kylphi: no właśnie i jest problem bo nad tv będzie centralny wyglądał śmiesznie (na takim uchwycie VESA) jak go dam za tv i skieruje w górę to dźwięk będzie jak ze studni (obijać się będzie po schodach)...

Najchętniej kupił bym soundbar z odczepianymi tylnymi (aby na czas filmu postawić za kanapą)

Chciałbym w sumie jakieś 4.1 (z tylnymi bezprzewodowymi) ale chyba nikt nie robi takich zestawów..
  • Odpowiedz
Tak, niech OP zburzy chatę i zbuduje nową z salką kinową. W sam raz 4k mu wystarczy. ()


@the-Fam: a kto mówi o burzeniu chaty i budowaniu salki poza Tobą?

Po prostu, musi być świadomy ograniczeń. Ma kiepski układ i do tego nie chce nic zmieniać, zatem należy go uświadomić, że to nie zadziała i niech sobie kupi byle co bo efekt i tak będzie słaby o
  • Odpowiedz