Wpis z mikrobloga

Dlaczego codziennie widzę tutaj wpisy o #pieklomezczyzn z #ukraina bo mężczyźni z Ukrainy nie mogą wyjechac, natomiast "walczący o prawa mężczyzn" w zasadzie nigdy nie piszą o holocauscie mezczyzn w Doniecku i Ługańsku.
Tam KGB tak skutecznie zawleka do "wojsk Noworosjii" mezczyzn z tych regionów że w zasadzie na ulicach Doniecka nie da się już spotkać osoby z jądrami ?

Nie wiem, choć się domyślam.

#wojna #rosja
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nieszkodnik: Nie wiem jak robi każde inne państwo, jak na razie Szwecja, Norwegia mają armię dla obu płci na tych samych zasadach, Izrael jedno z najbardziej zagrożonych atakiem państw też ma kobiety w armii, Niemcy dyskutują o przywróceniu poboru (również "społecznego") też dla obu płci.
Nawet jakby wszyscy tak robili, to nie oznacza, że nie można tego krytykować. Różne głupie rzeczy robiły kiedyś wszystkie państwa.
Śmieć teraz sobie trzyma niewolników
  • Odpowiedz
@Kjedne: Wydaje mi się dziwne żyć od 2014 roku na terenach super niestabilnych i myśleć że jakoś to będzie. W szczególności że tam wielkim problemem było zwykły wywóz śmieci albo brak wody na kilka miesięcy. Zresztą kto miał uciec dawno uciekł z DRL i ŁRL więc ludzi z tych terenów zmobilizowanych nie wiem jak logicznie argumentować. Ok rozumiem że może być ich szkoda ale mało czasu było by wybrać odpowiednią
  • Odpowiedz
@Kjedne: Ruscy popierają tę wojnę więc niech giną. Ukraina to kraj podobny do naszego. Wykopki po prostu zwracają uwagę, że gdyby ruskie najechały na Polskę sytuacja mężczyzn wyglądała by tak samo. Po prostu łatwiej nam się identyfikować/porównać do sytuacji Ukrainy.
  • Odpowiedz
tamci byli zwolennikami ruskiego miru więc dostali co chcieli


@Wykobeczka: tamci mieli po 12 lat jak Rosjanie weszli na D----s. Teraz ich wyciagaja z uczelni prosto na front, ale rzekomi obroncy mezczyzn cichutko o tym, lepiej pisać zgodnie z rosysjka narracja, że Zelelsnki to zbrodniarz. Mimo, że w przeciwienstwie do Rosjan nie wysyłaja przymusowo studentów.
  • Odpowiedz