Wpis z mikrobloga

@ZlodziejBilonownic: ten o ktorym mowisz jest 4 organizatorów (ztm, zkm, mzk, skm) , i jest droższy. Mem nawiązuje do tańszego biletu dwóch organizatorów ( są 3 opcje, zawsze jest skm + jeden miejski, czyli skm + ZKM Gdynia lub ZTM Gdansk lub MZK Wejherowo). Sopot nie ma swojej komunikacji i jeżdżą po nim busy z Gdańska i Gdyni. Sa busy z obu które jadą kawałek tą sama trasą i niby z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@ZlodziejBilonownic: @michallukawski: a dodatkowo wczoraj ogłosili (w sensie wczoraj o tym mireczki pisały i ma Trójmieście było info) szczegóły dotyczące tej naszej przegenialnej, rewolucyjnej fali, która sprowadza się do kolejnych podwyżek, również na skm i różnych fajnych usprawnień i ułatwień jak np. różne bilety o różnej cenie w zależności od ilości przystanków, które chce się przejechać, konieczność odbijania na wejściu i wyjściu biletów miesięcznych (albo płać więcej robaku), bilety hybrydowe
  • Odpowiedz
@dzoli: Uwielbiam Trójmiasto, w szczególności Gdynię, staram się być tam dwa razy do roku, ale ilekroć mam kupić bilety na SKM albo autobus/trolejbus to stresuję się jak w liceum gdy odpytywała babka z polaka xD
  • Odpowiedz
@erni13: Rumi, ja nie jestem ortograficznym nazistą, ale autochtoni z tych okolic są strasznie agresywni i mogą na ciebie naskoczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dzoli: Każdy kto musiał poruszać się po Trójmieście dłużej niż okres urlop wie, jaka jest to udręka. Ja mieszkałem kilka lat, ale pod koniec studiów na szczęście się przeprowadziłem. Raz na dwa miesiące albo kwartał tam wpadnę i po życiu w cywilizacji
  • Odpowiedz
@crewlove: @msichal: @Mr--A-Veed: @dzoli: @StoSloty1488 @enron @poprostuzyj @penknientyjerz @michallukawski:

Nigdy nie rozumiem że u was sensownie się nie potrafią dogadać W GOPie komunikacja jaka jest taka jest ale od wielu lat potrafili stworzyć jednego zintegrowanego organizatora komunikacji i co za tym idzie taryfę mimo masy miast, PKMów, prywatnych przewoźników i tego że Tramwaje Śląskie absurdalnie do 2007 roku były w rękach państwa (bo sobie ministerstwo bodajże
  • Odpowiedz
@Instrybutor_z_Orlenu: xD

Cieszę się. Ja przeprowadziłem się z Trójmiasta w 2019 roku. Bywam regularnie (jak pisałem) i dopiero w październiku zeszłego roku przy którymś spotkaniu towarzyskim zwróciłem na to uwagę xD

No i przyznam, że jak przyjeżdżam, to mi też chce się ten temat odruchowo poruszać - tyle męki z tym czasami jest.
  • Odpowiedz