Wpis z mikrobloga

Mirasy, szukam perfum - wymarzyłam sobie jedne i chcę wiedzieć czy mnie wyobraźnia nie poniosła i serio istnieje to, o czym marzę :D Mam ochotę na perfumy które byłyby cynamonowo-orzechowo-waniliowe. Ale nie byle tam popierdółka tylko muszą mieć jebnięcie i projekcję. Z chęcią jakieś araby bo bardzo się z takowymi lubię. Lattafa Khamrah jest blisko tego, ale ja bym tam więcej cynamonu dała i jakieś orzechowe nuty. A przy okazji pożalę się że kupiłam sobie Lirę i Italicę Xerjoffa i ani jedne, ani drugie nie zaspokoiły moich gourmandowych potrzeb (za mało projektują, na mnie raczej bliskoskórne), dlatego szukam czegoś co ma jebnięcie.
#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
@plusy_ujemne: ja daje 10 strzałów Liry i jej moc mnie dusi. A jak rykoszetem pojdzie na ubrania to siedzi kilka dni. Albo za malo psikasz albo nos sie przyzwyczaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@J__J: Dziś miałam 2 psiki Liry na nadgarstek no i nie wiem. Mi Lattafy 3 strzały wystarczają, żeby udusić siebie i ludzi, rzadko które perfumy to u mnie 10 psiknięć, no chyba że używam latem jakiejś taniochy typu Zara. Będę próbować dalej.
  • Odpowiedz
@plusy_ujemne: a wąchałaś kiedyś Kenzo Elephant? jest typem 'albo się kocha albo się nienawidzi'. Jak testowałam (ale to było parę lat temu), trzymał się na mnie dwa dni #!$%@? i przez o mało co, nie zostałam wyrzucona z mieszkania przez koleżankę.
Inne to Organza Indecence, ale one są już praktycznie nie do zdobycia.
Może na tagu ma ktoś Angels' Share By Kilian i może się wypowiedzieć, jak to jest parametrowo.
  • Odpowiedz
@asique: Mam Słonika w kolekcji, jest #!$%@? atomowy, mimo że nie jest z gatunku starszych wypustów. Strach pomyśleć co to za parametry były w dniu premiery xD Kenzo jest piękny, ale dla mnie to zapach maciejki.
  • Odpowiedz
@plusy_ujemne: jeszcze był tygrys z tej samej serii, ale też już rzadki.
A z cynamonu poleciłabym Ci jeszcze Tea for two Lartisan - to jest cynamon i wanilia, ale bez orzechów, za to z herbatą wędzoną.
Może nie do końca to, czego szukasz, ale też fajne.
  • Odpowiedz
@asique: Oj tygrys to moje marzenie, ale drogie to jak nie wiem co. Ale za polecenie dziękuję, herbata i aromat wędzenia może być całkiem fajnym zapachem do layeringu, idę na fragrze obadać :D
  • Odpowiedz