Wpis z mikrobloga

#film diuna to porażka nie wiem po co wydawali tego filma, jak to tylko ujęcia jakieś często bez sensu i bez oddania klimatu książki.
Już nie wspominam o olaniu faktów typu że ten statek zabierający żniwiarke odleciał a nie miał zepsuty hak (błąd w fabule) albo wciśnięcie murzynki na siłę zamiast planetologa. Jego smierc też chyba była inna niż podano, z tego co pamiętam to zostawili go na pustynii gdzie miał długą halucynacje i rozkminy na temat zmiany krajobrazu i wspomnienia ojca a tu jeb nóż w plecy i elo lecimy kręcić kolejne ckliwe ujęcia, walić dialogi które były siłą tej książki, przecież avatar pokazał że ujęcia z generowanymi komputerowo obrazami to sukces finansowy dawaj mniej dialogów.
Nie polecam, w złym kierunku to idzie.
#takaprawda
  • 17
@Kuduro ale masz tyle czasu na ujęcia bez znaczenia tylko żeby dodać artyzmu na siłę. Jest teraz moda na taki klimat jak był w bladerunnerze, ale po co robić wszystkie filmy na jedno kopyto? Nie podoba mi się ta adaptacja i tyle
@Oskins ni j ta poprawność polityczna...
Ciekawe czemu nie przedstawili ze jak Pół zabija tego który go wyzwał to może sobie zabrać na własność jego żonę? Bo co kobieta to przedmiot?
No skandal! To mogli zrobić film np Mars i nie udawać że robią coś porządnego.
@Nerlo_ajcats: Film Sterylny przypominający wizytę na sali operacyjnej w szpitalu. Twórcy zignorowali, że w tym uniwersum pierwiastek duchowy jest najważniejszy i kluczowy. Jako film sam w sobie mogę dać 6/10. Chaotyczny i gubiący rytm na rzecz wszystkiego na raz. Bohaterowie anemiczni i mało ludzcy nie budzący mojej sympatii czy zainteresowania.