Wpis z mikrobloga

@YouCanCallMeBillieGates Pan ma chaszcze na płocie, które zasłaniają widok. Więc żeby się nie wychylać i nie zerkać czy coś jedzie/idzie, pan ma pretensje do reszty, że nie uważają na niego jak wychodzi z posesji. Może jak wspomnieli wyżej, niech wytnie ten żywopłot a nie oczekuje, że policja będzie stała i pilnowała tego, czy pan może sobie bezpiecznie wyjść z posesji.
  • Odpowiedz
@Kriegor: Uderzasz w naprawdę rasistowski ignoranckie nuty ale problem który opisujesz jest poważny. Wynika z tego że agencje w stylu Uber, Bolt zatrudniają kogokolwiek i wręcz zachęcają do łamania przepisów jednocześnie w żaden sposób nie kontrolując swoich dostawców. Kończy się na szalonych rajdach na rowerach elektrycznych, 20+km/h przez tłum i ucieczkach kiedy facet cię zaczepi pedałem albo gorzej, wjeżdżanie pod prąd, wymuszanie pierwszeństwa. Nigdy nie widziałem kolarza jadącego w taki
  • Odpowiedz
Kamil Miklaszewski

Polak, patriota, działacz społeczny.


@modzelem: Typowy pisowiec którego 90% działalności to krytyka Trzaskowskiego, nienawidzi rowerzystów i widzi wszędzie ich "uprzywilejowanie", a pozostałe 10% spędza na walce z płatnymi strefami parkowania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blackmilk:

teraz czekam, aż jakiś pieszy #!$%@? się na tej samowoli budowlanej na działce nie dość że publicznej to jeszcze nie należącej do tego idioty i rozwali sobie głowę.


Boże daj żeby chociaż jeden się tak #!$%@?ł xD
  • Odpowiedz
@Marek_Licyniusz_Krassus lub uwaga, rowerzysta nie musi vmaxować na chodniku ale tak jak mówiłem, wy najwyraźniej macie zbiorowe zapalenie opon mózgowych i NIGDY nie widziałem by była jakaś samorefleksja na swoją grupę kolegów niczym madki polki i inne grupy w tym kraju
( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co #!$%@? z policją kiedy właśnie sobie sam typ poradził bez niej?
  • Odpowiedz
@YouCanCallMeBillieGates

jakkolwiek głupio to brzmi w przypadku pieszego ale
wychodząc z posesji włącza się do ruchu i to on ma się upewnić czy się komuś pod koła nie wpierodli.

Przed wyjazdem z garażu też sobie na drodze progi postawi bo jaśniepan nie potrafi bezpiecznie wyjechać?
  • Odpowiedz
@Semigod: xD
Albo, ten który #!$%@? na rowerze powinien mieć na uwadze innych ludzi bo to on jednak jest czynnikiem zagrażającym innym.

Jeśli tam mieszka osoba starsza albo niedowidząca, czy wtedy również tak łatwo byś przeniósł winę na to, że wychodząc na CHODNIK powinna uważać czy jakiś uberowiec/stravowiec #!$%@??

Masowe dętkowe zapalenie mózgu, hamulce zbędne, obniżenie prędkości w terenie zabudowanym zbędne
  • Odpowiedz
@YouCanCallMeBillieGates

nie bronię łamiących prawo tylko określam podstawowe zasady. Oczywiście, że nie można #!$%@?ć na rowerze chodnikiem na złamanie karku.

Ale np już biegać można. I jak biegacz sobie biegnie chodnikiem i nagle z posesji mu wylezie jakaś ciamajda to kto jest winien jak obaj się wyłożą na ziemię i coś się komuś stanie?
  • Odpowiedz
@modzelem: teraz czekam, aż jakiś pieszy #!$%@? się na tej samowoli budowlanej na działce nie dość że publicznej to jeszcze nie należącej do tego idioty i rozwali sobie głowę.


@blackmilk: No jakby sie #!$%@? na rownym 3 metry przed lub za, to cos zmienia?
  • Odpowiedz
@barteck:

Zgodnie z przepisami ( Ustawa z dnia 20 czerwca 1997 r – Prawo o ruchu drogowym) dzieci poniżej 10 roku życia, które kierują rowerem pod opieką osoby pełnoletniej są pieszymi i nie mogą przebywać na ścieżce rowerowej, nawet z opiekunem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@modzelem: Teraz wpadnie na niego jakiś dzieciak lecący na rowerze XD Za gówniaka to była największa frajda i celowo wjeżdżałem rozpędzony na te progi.
  • Odpowiedz