Wpis z mikrobloga

Jest jakiś darmowy kreator CV? Wiem że na pewno pracuj.pl, ale potrzebuje po angielsku a tam się nie da. Już dwie stronki wykorzystałem gdzie pierwszy tydzien był za 5zł i nie mam za bardzo gdzie, a potrzebuje tylko jedną rzecz dodać bo rekruter się #!$%@?ł i nie chce za to płacić 50 zł bo jestem bezrobotny ( ͡° ͜ʖ ͡°) #praca #cv
  • 26
  • Odpowiedz
@wrzeczysamej: widzisz, czyli cie zmotywowałem do tego, żebyś sobie znalazł.

I ja nie mam problemu, w przeciwieństwie do ciebie, sobie zrobić cv po angielsku. Nawet takie mam, bo innych już nie wysyłam od dawna.
  • Odpowiedz
@s---k: nie, jedyne co zrobiłeś to zawróciłeś mi dupe w momencie robienia CV. A myślisz że po jakiemu ja teraz robię CV przygłupie? Chodzi o to żeby wszystko wyglądało jak najlepiej dlatego robię to w makerze a nie w wordzie jak idiota. Dobra wypad i już nie marnuj mojego czasu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@s---k: nie, jedyne co zrobiłeś to zawróciłeś mi dupe w momencie robienia CV. A myślisz że po jakiemu ja teraz robię CV przygłupie? Chodzi o to żeby wszystko wyglądało jak najlepiej dlatego robię to w makerze a nie w wordzie jak idiota. Dobra wypad i już nie marnuj mojego czasu

@wrzeczysamej: ale wiesz ze w Wordzie masz od #!$%@? fajnych szablonów do CV? ( _)
  • Odpowiedz