Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Śmieszy mnie forsowanie na wykopie hipotez typuL"mężczyźni kochają za nic, a kobiety za coś". To kochanie "za nic" sprowadza się po prostu do kochania za wygląd. Każdemu z wykopków, którzy twierdzą, że mężczyźni kochają za nic polecam wyobrażenie sobie znalezienie kobiety szczupłej, która np. po ciąży nabierze 20 kilo lub tej samej o 20 lat starszej. "Kochalibyście" ją tak samo czy jednak wasza miłość jest uwarunkowana wyglądem partnerki? No bo jak kochacie "za nic", to czy partnerka, którą pokochaliście waży 55 czy 95 kilo nie ma znaczenia. Mężczyźni przecież kochają "za nic"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #neibieskiepaski #blackpill #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b5e8183aff44a0fb1a9408
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: i znowu #urojenianormikoidalne nikt tak tu nigdy nie powiedział. Facet przynajmniej jest szczery i mówi prostu z mostu że liczy się dla niego wygląd kobiety a nie kłamie jak większość foidów , że liczy się charakter z tym że facet potrafi kochać miłością romantyczną i wygląd baby nie ma dla niego aż takiego znaczenia w przeciwieństwie do zwierzęcego foida który szuka tylko najlepszych genów, następnym razem pisz ze swojego konta
@AnonimoweMirkoWyznania: i tak i nie. To bardziej chodzi o to, że u faceta punkty się kumulują. Kocha ją za to co było. Kobieta kocha za to co jest, tam nie ma zbierania punktów odbierania nagród tylko kocha za to sobą prezentujesz tu i teraz.

Albo inaczej mężczyźni kochają kobietę za jej przeszłość, kobiety kochają mężczyzn za ich przyszłość (potencjał, co mogą wnieść do jej życia).

Przekłada się to na to, że
faceci są bardziej tolerancyjni


@DonTadeo: Z wad wyglądu najbardziej śmieją się faceci, są w stanie zdeptać poczucie wartości w kilka chwil, nawet tutaj. Kojarzysz sytuacje kiedy kobieta odrzuca faceta, a ten zaczyna ją wyzywać? ;) To wpływa mocno na psychikę. Dodam też, że od kiedy czytam ten tag to mimo, że wiem, że często wstawiane są bzdury, to co jakiś czas zaczęłam myśleć, że jestem niewystarczająca.
@przegryw96: prawdopodobnie tylko nieatrakcyjne kobiety z zaburzeniami psychicznymi (depresja, border) mogłyby na ciebie poleciec, bo wiedza ze żaden normik czy chad ich by nie zechciał. Ale gwarantuje ci ze ty tez bys ja olał bo związek z taka to piekło i męka, bo nie byłbyś jej pierwszym wyborem a udawać zainteresowanie czy miłość to one potrafią, uwierz mi, sam miałem taka sytuacje to wiem co pisze.
@AnonimoweMirkoWyznania: chodzi o to że kobieta nie musi nic robić, wystarczy że nie jest brzydka czyli 99,99% spełnia ten warunek zawsze w pewnym okresie życia (do 40lat?)o ile nie jest gruba(żałośnie łatwo nie być grubym). To z kolei znaczy że facet jest w stanie kochać niemal 100% bab za to jakie są, nie muszą niczego więcej robić, wystarczy że się urodziły, dostały od natury wygląd jaki facetom się podoba. Za to
OP: @LifeReboot "tak i nie. To bardziej chodzi o to, że u faceta punkty się kumulują. Kocha ją za to co było. Kobieta kocha za to co jest, tam nie ma zbierania punktów odbierania nagród tylko kocha za to sobą prezentujesz tu i teraz".

To co opisujesz nazywa się przywiązaniem i obie płcie to odczuwają. Powiedz o tych skumulowanych punktach kobietom, które po latach małżeństwa zostały porzucone na rzecz ładniejszej czy
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie no racja, tylko mezczyzni kochają za wygląd. Kobiety nie kochają za sam wygląd, musi byc jeszcze hajs. Ewentualnie sporo mniej atrakcyjna laska moze pokochac za sam wyglad. Ale laska 8/10 nie poleci na sam wyglad gościa 8/10. Najlepiej, żeby był 8/10, jezdzil autem za 200k, mial sportowa sylwetke, kupowal prezenty i ogolnie finansowo inwestowal w zwiazek wiecej...