Wpis z mikrobloga

Drodzy Państwo,

Tego się nie spodziewałam od tegorocznej #wykopaka . Mój Mirkołaj był w tym roku dla mnie naprawdę hojny (i w sumie nie tylko dla mnie), że aż mi głupio!

Ale do rzeczy. Oczywiście w pierwszej kolejności rzuciłam się na list. Z niego dowiedziałam się nie tylko o samym Mirkołaju i jego różowej, ale również o tym, że zrobił porządny research, by kupić odpowiednie prezenty ( ʖ̯) Do listu była dołączona krzyżówka, której rozwiązanie to nick Mirkołaja - załączam zdjęcie w komentarzu, sami możecie ją rozwiązać (a w spojlerze jest rozwiązanie ;P ) ( ͡ ͜ʖ ͡)

A co w paczuszce było? Prezenty dla mnie, dla mojej córki oraz kotów () Córka dostała 3D puzzle w kształcie owoców, a kotki zabawki naturalne z matatabi - co jest strzałem w dziesiątkę, bo moje koty są niewrażliwe na kocimiętkę! Zdjęcia szczęśliwych kotów daję w komentarzach :)

Największym i najbardziej pozytywnym zaskoczeniem była #ksiazka kucharska autorstwa #maklowicz <3333 Dziękuję również za zaznaczony przepis - brzmi wybornie i na pewno skuszę się na jego wykorzystanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oprócz tego dostałam śliczny, podręczny zeszyt z myszką Minnie, wielki zapas aromatycznych herbatek, PRZEPYSZNE czekolady z dodatkiem cynamonu ( ʖ̯) oraz książkę Grammaire Progressive du Francais A2/B1 na dalsze moje przygody z nauką języka #francuski ! Ach, no i obowiązkowy zapas Michałków, których nie ma na zdjęciu - musiałam szybko przed córką schować, bo chciała porwać kolejne cukierki xD

Z całego serducha, temu Mirkowi:


DZIĘKUJĘ (merci beaucoup)! ()

#pokapake #pokazkota
Ag90 - Drodzy Państwo,

Tego się nie spodziewałam od tegorocznej #wykopaka . Mój Mi...

źródło: comment_1672870864FgGL9aFqOeDBJMaa5FQYnp.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Ag90: Cieszę się że nic nie zostało uszkodzone. Było super zrobić dla Ciebie paczuche. Sam muszę zrobić #pokapake od swojego Mikołaja (ʘʘ)

Wyzwaniem był niesforny kurier i problemy z cłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz