Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: nie sprawdzałem historii Twoich wpisów, może streścisz co mogłem tam ciekawego znaleźć? Nie rozumiem skąd wniosek, że nie lubię kobiet? Czemu mnie tak oceniasz? To bardzo krzywdzące wnioski, do tego błędne. Ja zawsze oceniam po zainteresowaniach, wyglądzie i zachowaniu. Wydaje mi się to całkiem naturalne i logiczne oraz w większości przypadków trafne. Ciebie błędnie wziąłem za faceta, bo nie doczytałem "Złamałam swoje zasady"
@NicNowego: tylko czemu myślisz, że mnie interesuje Twoje zdanie na temat mojej czarnej? W mojej opinii to bardzo nietolerancyjne zachowanie z Twojej strony. Dyskryminujesz moją ekspresję i próbujesz mnie uciszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Rosalinea: jeżeli piszesz o czymś publicznie w międzynarodowej sieci zwanej internetem, to musisz się liczyć z tym, że ktoś to skomentuje. Od Ciebie zależy jak do tego podejdziesz.
@Rosalinea: Ciebie nie miałem zamiaru dawać na czarną. Na czarnej mam już tag #40kontra20 Tutaj i tak bardzo miło, perfumiarze dużo bardziej się na mnie rzucili jak ich mir zakłóciłem. Ok, wyłączam Radosława Pyffla na spotify i szukam tych rolników szukających żon czy tam 40-stek. Pozdro 600V.
@Beekeeper: @Rosalinea: a zawolam was, bo tak se pomyślałem… jak to jest ze czasem na tag przypałęta się ktoś i krytykuje naszą rozrywkę? Ten program jest cringowy i dlatego się ogląda. Mózg odpoczywa po całym dniu: leci program a w tle pykam w coś na telefonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a kiedyś już tez ktoś krytykował (może nawet ten sam), ze niby słaba rozrywka dla ameb,
@altrys: "może nawet ten" no ja sobie wypraszam, konowiczów, patostreamy i podobne mam na czarno. Co innego UFC, Bellator czy Pride. Tibia? Przestań mnie obrażać, ja się na SC:BW wychowałem, czyli szachy 5D. Oczywiście do tego Quake 2 i 3. Tibia, też coś ... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pragnę również zauważyć, że ja nikogo nie nazywałem "amebą" i nawet mi to na myśl nie przyszło. Myślałem, że