Wpis z mikrobloga

@olaf_wolominski Hmmm, to dziwne, jak ja z nią byłem to było ostro w łóżku, czasem potrafiliśmy się kochać 5 razy dziennie
Może nie chce się kochać przez twoje incelskie poglądy? Radziłbym wam pójść na terapię dla osób w związku, lepiej nie zwlekać bro
Tak, mam 197cm, ale co to ma do rzeczy? Taki Tom Cruise ma 170 a bizka jak szalony! Wzrost nie ma znaczenia
Pobierz itsoverforme32445 - @olaf_wolominski Hmmm, to dziwne, jak ja z nią byłem to było ostr...
źródło: comment_1672848868G1BaHaPIOUCWeKMv6OY8LV.jpg
Jakbym się nie ruchał z laską po 2-3 tygodniach, to narazie i następna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A zresztą ile takich historii słyszałem, gdzie laska z jednym typem w 3 lata ruchała się z 10 razy, ew jakiś handjob, lodzik oczywiście fe, a jak znalazła kogoś kto wiedział jak do niej podejść, to brała w usta po same bile i w każdą inną dziure też XD A beciak
@olaf_wolominski: pytasz bo liczysz, ze wjedziesz mi na kompleksy? No niestety, nie jestem przegrywem nienawidzącym siebie i innych, nie mierz swoją miarą :D

W ogóle to na początku chciałem tylko wyśmiać dorabianie sobie do tego pillowych gównoteoryjek, bo z jej strony też by było słabo jakby nie stawiała sprawy jasno, ale właśnie zorientowałem się, że oni są razem dopiero 3 miesiące xDDDDDDD Co drugi by chciał szkalować kobiety, że nie pozostają