Wpis z mikrobloga

Wasi szkolni oprawcy prawdopodobnie nawet nie pamiętają tego, że was poniżali gdyż nie ma to dla nich znaczenia. Tak naprawdę ludzie (czyli też ty) nie przywiązują uwagi do tego co złego komuś w przeszłości zrobili a pamiętają tylko te rzeczy które im zrobiono. Pewnie jakby się zastanowili to by sobie przypomnieli, ale tak naprawdę jedyną osobą którą to obchodzi to jesteś ty. Nikogo nie obchodzicie i jak sami sobie nie pomożecie to nikt tego nie zrobi. Ludzi obchodzicie tylko wtedy gdy jesteście wyżej od nich.
#przegryw
  • 17
@Polnischefuhrer: no nie wiem ziomek nie wiem. Doprowadzili mnie do skrajnego wyczerpania psychicznego i w pewnym momencie było mi wszystko jedno czy mnie wywalą ze szkoły czy nie. Uciekłam przed nimi do swojej klasy a oni za mną i dalej jakieś szarpanie i wyciąganie na siłę za drzwi.
Nauczycielka nie reaguje.
I tak mi się przypomniało że w sumie to mam nożyk do obierania jabłek.

Nie ma nic złego w samoobronie.
@Polnischefuhrer: Ja pamiętam i jest mi głupio, że kiedyś z kolegą prześladowałem trochę jednego słabiaka 150 w kapeluszu starszego od nas o rok, bo w sumie wszyscy go prześladowali.
Przestałem jak kolega wypłacił mu plaskacza praktycznie za nic.
Zaraz po tym pomyślałem, że to powalona akcja i raczej nie chce brać w tym udziału.
@Polnischefuhrer:

kto nosi nożyk


W tamtej szkole (publiczna) to chyba większość nosiła zapalniczkę, nożyk i papierosy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Patologia się przypalała papierosami (głównie z nudów) na przerwach, ludzie dalej mają z tego blizny na rękach.

i jak później się to potoczyło?


Wystraszyli się. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Raczej już nie było kolejnych zaczepek


Były. Jeden z tej bandy dalej za mną