Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@asiaczk: dla mnie to strasznie nie logiczne się wydaję z perspektywy psa. Zwłaszcza te filmiki gdzie ludzie jarają się że pies po koleji wciska kolejno przyciski "iść" i "spacer" I się jarają jak pies z nimi rozmawia. No z pewnością psy ogarniają gramatykę i budowę zdań xD Bardziej mi to przypomina to genialnego konia, który rozwiązywał zadania matematyczne ;)

https://ciekawostkihistoryczne.pl/2021/08/14/madry-hans-historia-konia-ktory-potrafil-liczyc-i-komunikowac-sie-z-ludzmi/

Ja tam bez przycisków się komunikują że swoimi psami i one
@mikaliq: Nie no wiadomo o co chodzi :D Nie oczekuje, że pies mi w nocy z tego wiersz ułoży, bardziej jako fajny dodatek i zabawa.
@qdt2k: Hahaha myślę, że u mnie może być podobnie

Bardziej myślałam, że to może być coś fajnego do zabawy zwłaszcza jak bywa brzydko za oknem. Najbardziej jestem ciekawa czy psinka by ogarnęła przyciski pod konkretne zabawki bo ma 3 ulubione :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asiaczk: Tak jak pisałam szkody to nie przyniesie i każde robienie czegoś z psem ma plusy. Myślę że możesz zacząć teraz bez przycisków nauczyć psa trzech oddzielnych komend na trzy oddzielne zabawki i zobaczysz czy ogarnie ¯\_(ツ)_/¯ wtedy podłożenie przycisku to będzie prostą sprawą.