Wpis z mikrobloga

urodziłem się za późno żeby żyć w stabilnym konserwatywnym świecie

urodziłem się za wcześnie żeby zdobywać kosmos

urodziłem się w sam raz do przegrywania ( ͡° ʖ̯ ͡°)

31lvl, no gf, it's over ( ͡° ʖ̯ ͡°)

nie chce mi się nic, najlepiej jakby mi serce stanęło choćby i za kilka minut. Nadzieję że życie się odmieni to ja jeszcze miałem jak miałem 28lvl, choć już wtedy zacząłem rozumieć że moje życie nie będzie miało szczęśliwego zakończenia.

Tak naprawdę życie dla chłopa kończy się na 25lvl'u i albo chłop do tego czasu życie sobie ogarnie albo it's over. Pieniądze wbrew pozorom nie są ciężkie do zdobycia - zdobycie dobrej i szanującej się kobiety jest prawdziwym wyzwaniem, reszta jest nabyta. Tindery to gówno, szczególnie dla chłopa szukającego sobie różowej na całe życie, poza tinderem niestety nie ma gdzie i nie ma jak szukać, szczególnie jak się mieszka na dalekiej prowincji. Zresztą na Tinderze to trzeba mieć najpierw pary żeby mówić o jakimkolwiek dobrym lub złym wyborze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pomyśleć że na tagu są ludzie którzy mieszkają w Warszawie, prowadzą dynamiczne życie, są wygadani czy oczytani, i osądzają kto może a kto nie może nazywać się #przegryw - mieszkanie w dużym mieście to instant wygryw, wszędzie blisko, blisko siłka, blisko hipermarkety, możliwość złapania dobrze płatnej pracy nie wymagającej pracy 14godzin na dobę, dostęp do nornickich miejsc rekreacyjnych = total win

#logikaniebieskichpaskow #zalesie #depresja
smutny_login - urodziłem się za późno żeby żyć w stabilnym konserwatywnym świecie

...
  • 28
@smutny_login:
Co ty #!$%@? człowieku. Tak mogłeś mówić 30 lat temu.
Teraz masz globalizację, internet, tanie komputery (nie te do grania).
Możesz mieszkać na swoim zadupiu i pracować dla największych firm.
Dostępność do darmowej wiedzy, poradników, kursów... tylko chcieć.
@ZaufajMi: tylko na wypoku to piszę

W prawdziwym życiu jestem uśmiechnięty i wszystkim pomocny, zawsze mówię dzień dobry i nie ma w moich oczach za grosz smutku

@mentalcel: ale tutaj nie ma czego naprawiać, terapia może być dla kogoś 19lvl bo to rzeczywiście głupie żeby ktoś w takim wieku miał depresję ale w moim przypadku to niczego nie zmieni. Straciłem czas, życie przeminęło, koniec gry
@smutny_login: > Pieniądze wbrew pozorom nie są ciężkie do zdobycia - zdobycie dobrej i szanującej się kobiety jest prawdziwym wyzwaniem, reszta jest nabyta.
Zgadzam się z Tobą. Niestety ludzie na wykopie są zbyt ograniczeni, żeby zrozumieć Twoją sytuację i zamiast słów wsparcia dostaniesz albo "idź na terapię głupku", albo "#!$%@? z tagu bogaczu". Życzę Ci jak najlepiej, kojarzę że jesteś tu od dawna i wiem że szanse są marne, ale mimo