Wpis z mikrobloga

@Dylonji zamiast pracy wolę zmienić rząd. Ja sobie poradzę, najwyżej mniej zaoszczędzę w miesiącu. Problemem jest to, że rok temu takie zakupy zrobiłbym za 15-17 złotych, a ceny idą w górę z dnia na dzień

@Breados może nie mamy europejskich zarobków, ale za to ceny stałe próbują dobić do poziomu zachodnich

@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi po drodze popełniłem też grzech ciężki, śmiałem spojrzeć na kabanosy, więc omal nie otarłem się o burżuazję ( ͡º
@OdmieniecGerwant: Inflacja w całej Europie - wina PiS XD

Nie covidu i zamykania gospodarkę + dopłaty z pieniędzy z powietrza (co robiła cała Europa i popierała całą Polska opozycja poza Konfederacją) i nie wojny, PiS.

Inflacja jest bardzo wysoka, ale w Polsce ciągle najniższa ze wszystkich krajów przyfrontowych byłego bloku wschodniego.

Czyli na Litwie, Łotwie, Estonii, na Słowacji, w Rumunii, Bułgarii inflacja to też wina PiS?
@OdmieniecGerwant: chyba nie rozumiesz ze inflacja byla spowodowana przez covid i wojne na ukrainie. tylko takie rzeczy nie dzieja sie z dnia na dzien. inflacja chlopcze jest wszedzie. zmien sabie rzad i miej jeszcze gorzej z PO ktore patrzy tylko na klase srednia. a jak cie nie stac na sniadanie za 25pln to raczej klasa srednia nie jestes.