Wpis z mikrobloga

Kojarzycie ten program wstydliwe choroby? Gość przyszedł do doktora ze jego znajomi dziwią się, ze coś #!$%@? jak jest w pobliżu xD ten mu chce zbadac odbyt, zwalił mu gacie a ten miał brudną dupe jakby się nie podtarl po sraniu xDD doktorek powiedział mu, żeby się podcierał po prostu. Jutro rano muszę wstać do roboty a oglądam gościa z brudna dupa - co ja robię ze swoim życiem xDDD #heheszki #bekazpodludzi #wstydliwechoroby #przegryw
Pobierz Student - Kojarzycie ten program wstydliwe choroby? Gość przyszedł do doktora ze jego...
źródło: comment_1672785996Lbl0n9xjwH9O6PvjPiXqxa.jpg
  • 10
@Student: Kilka lat temu dzwonię do pewnego mieszkania dzwonkiem,w sprawach służbowych.
Tak stoję i czekam na otwarcie.Aż tu nagle słyszę przez drzwi od sąsiadów taki dialog -
Baba- mam tego dość! Dlaczego ty nie podcierasz tyłka?
Typ- bo nie lubię.
kilka razy widziałem ten program i stał się tylko kolejnym argumentem za tym by nie mieć telewizji. Fiuty z wysypką latały a w innym pokazali zdjęcia niezdrowych stolców. Sraki, znaczy się.

pamiętam jak kilka lat temu widząc co jest w telewizji zastanawiałem się co oni mogą jeszcze pokazać. Myślałem sobie wtedy "to chyba tylko świecenie pindolami zostało i pokazywanie gówna". Czemu musiałem mieć rację? :(