Wpis z mikrobloga

Jak ja lubię robić długie trasy i jeździć samochodem, a nie odbijać się po mieście. Nigdy mi się to nie znudzi. Szkoda że mam tak mało okazji.
Teraz na dniach pykło 1384km na 2x. I co raz bardziej uwielbiam diesla, bo cały czas chwalę w różnych sytuacjach i im dłużej go mam tym co raz bardziej jestem zadowolony z zakupu. Jeszcze spalanie 4.8L wyszło dzisiaj na tym dystansie, ze średnią 92km/h. Warszawa i okolice mi zaniżyła, bo tak to tempomat na 122 gpsowe i elo. a na opla tylko marudziłem, chociaż oba mają plusy i minusy.

#motoryzacja
r5678 - Jak ja lubię robić długie trasy i jeździć samochodem, a nie odbijać się po mi...

źródło: comment_1672774477e1mPFCMtzutHj5oIb5FEGq.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trzaichlac69: rezerwa zapaliła się jakoś 30km od celu, po zatankowaniu w zbiorniku było jeszcze 6L (zapala się od 7)
Skończyło się dobrze, bo fotka była robiona pod dystrybutorem.
  • Odpowiedz
@r5678: przede wszystkim to małe auto (buja się na nierównościach bardziej niż duże, bardziej wrażliwe na wiatr itd.) i ma niewygodne fotele.

  • Odpowiedz
@bidzej: Największe nie jest, ale to kombi. Jakiegoś przesadnego bujania nie odczuwam. Wrażliwy na wiatr to jest bus, ładnie potrafi przesunąć, więc w kontraście też nie widzę problemu. Fotele są wygodniejsze niż w oplu, trochę małe i nie mają wysuwanej części aby było wygodniej, ale nie do stopnia aby coś bolało i człowiek miał potrzebę rozprostowania kości. Moc jest, tempomat jest, i inne udogodnienia, więc dla mnie nie ma problemu
  • Odpowiedz
@r5678: Jeszcze wiek może mieć znaczenie - jak miałem 20 lat, to mógłbym i Maluchem pojechać w taką trasę, a teraz, po 30tce wytrzymuję maks 80-100km na fotelach w Octavii I, później mnie tak kręgosłup #!$%@?, że nie idzie wytrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@aksal89: No ja mam 33 lata ;) bardzo dużo zależy też od samego ustawienia fotela. No i nie mam pracy biurowej, czy od ostatnich paru miesięcy ćwiczę. człowiek jest bardziej sprawny i trudniej o jakieś kontuzje czy bóle. No i też poza jakąś chorobą to nie ma dnia abym nie wyszedł z domu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: ah trasy też lubię. A tak na co dzień to mam nie raz w kółko w jedno i to samo miejsce ale też idzie się przyzwyczaić
  • Odpowiedz