Wpis z mikrobloga

Mirki, sytuacja podbramkowa... Znajoma ogarnęła nam taką pracę w NL że szkoda gadać nawet... Gruszki na wierzbie miały być a jest grzyb w pokoju i materac z #!$%@?ą sprężyną, o braku kołdry czy coś nie wspomnę... Czy jest jakaś agencja która nie tnie w ciula i oferuje pracę dla par od zaraz? Będę bardzo wdzięczny za pomoc! #holandia #emigracja
  • 24
@adammonster: No to trafiłeś na najlepsze alberciki jakie może być, ja teraz lecę do Geldermalsen, to samo. Ale trafilibys na dojazd 80km w jedną stronę za 11€ to byś nie mówił, że EA spoko.
@Clemento: Na dojazd 80 km w jedną stronę tylko desperat by się zgodził. Przecież to się mija z celem... Mam 20 minut do pracy rowerkiem. Przecież każdy dostaje info dzień wcześniej z lokacja a odległością do pracy a jak się godzą jeździć 80km to nie mój problem.
@adammonster: Lokacje dostajesz już po podpisaniu umowy, często nie mówią gdzie się dostanie lokacje. Ty dostaniesz 10km od zakładu, drugi hotel 80km na północny zachód. Obiecaja, że będzie to tymczasowe, a będziesz tak robił póki nie odejdziesz. Dlatego ta agencja to dupa.