Wpis z mikrobloga

@dzidek_nowak: Pokaz te zdjecia, ktore zrobiles na granicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/69827073/setmauz-mord-100k-bezbronnych-ludzi-nawet-malych-d/#comment-247893941

pamiętam w ub. roku jak się wczysrko zaczynało, zaraz będzie rok. Mieszkam w okolicy przejść granicznych w Zosinie i Dorohusku więc pojechałem zobaczyć jak to tam wygląda. Zobaczyłem większość młodych byczków maszerujących do Polski z uśmiechem na twarzy i gdy zaczynałem o tym tu ogłaszać i wrzucać fotki z wizyty na granicy to te w ciągu maksymalnie 5 minut były stąd usuwane.

Normalnie rozpętało się wtedy piekło. Aż popełniłem w pośpiechu kilka małych błędów i ban na 3 miesiące.

Pisałem, że jestem tu i widzę na żywo, ale nie. Byłem jedynie onucą.

Też opisywałem, że 2 pijanych byczków ukrów w Chełmie jakby nie ochrona na Orlenie to pobili y kolegę mi jak tankowałem to też nie, bo historia napisana na Kremlu... Ludzie...

#ukraina #rosja #polska
  • 3
@BayzedMan: Zamiast gadać z jawnymi i oczywistymi onucami, ja proponuje wejść na konto delikwenta, znaleźć antyukraińskie lub prorosyjskie komentarze. Zgłosić jako trollownanie/nieodpowiednie treści/promowanie nienawiści. Czekać na reakcje moderacji. W razie nieskuteczności, procedurę powtórzyć. Zbanują konto, założy nowe jako zielonka, ale życie i zarabianie rubelków będzie miał utrudnione.