Wpis z mikrobloga

Julia Rzygaj, Przepraszam Żugaj nie dalej jakieś pół roku temu mówiłaś, że nie założyłabyś onlyfansa bo to nie twoja bajka teraz u Wersow musisz, że ''polska nie jest do tego przyzwyczajona'' nie polska nie jest do tego przyzwyczajona a jest to po prostu zwykła prostytucja XXI wieku. Współczuje temu simpowi Sheo + bonus laska obraziła się na Zebo bo powiedział, że jej taniec na koncercie dla dzieci był wulgarny
#famemma #friz #youtube #teamx #twitch #logikarozowychpaskow
Cztero0404 - Julia Rzygaj, Przepraszam Żugaj nie dalej jakieś pół roku temu mówiłaś, ...

źródło: comment_1672754620259owag0d3qyTLwCZjq0mc.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Nie wiem kto to jest i cytujac klasyka "#!$%@? mnie to obchodzi" natomiast #!$%@? mnie niemilosiernie jak takie lby tluka do glow lebkom pseudo postep typu te onlyfansy jakies wspieranie lgbt i tego typu #!$%@?, zamiast zrobic cos dobrego i pokazywac inna droge, ze mozna wykorzystac jakis swoj talent, zaciecie i sie w tyn spelniac i rozwijac, alw czego ja wymagam od bananowych dzieci z klmputerka. Tfuuu
  • Odpowiedz
@Cztero0404: trochę ma racji, że Polska zacofana. Na zachodzie prostytucja nie jest tak stygmatyzowana jak w pl.
A według mnie akurat to, że laska ma of to spoko opcja. Bo łatwiej sobie sprawdzić czy przyszła żona sprzedawała swoje ciało w necie niż czy dawała komuś cichcem.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: I widzisz. Tutaj absolutnie nie chodzi o stygmatyzację jakąkolwiek prostytucji ponieważ ja uważam, że nie ma problemu twoje życie twój wybór jeśli chcesz to bądź nie ważne w jakiej formie, ba osobiście jestem nawet za opodatkowaniem tego i legalizacją bo byłoby to bezpieczniejsze zarówno dla osób świadczących takie usługi jak i osób korzystających z tego. Problem jest z tym, że takie osoby które mają Onlyfans na przykład szukają sposobu aby
  • Odpowiedz
Problem jest z tym, że takie osoby które mają Onlyfans na przykład szukają sposobu aby czerpać z tego nie nazywając rzeczy po imieniu


@Cztero0404: mam nadzieję, że kiedyś zrozumieją swój błąd. Bo część z tych osób pewnie serio uważa, że to nic takiego. Ba, na instagramie jest pełno dziewczyn co wstawiają zdjęcia w bieliźnie i uważają, że to ok.
I dostają potwierdzenie, że tak jest bo sporo osób im przyklaskuje. Ale
  • Odpowiedz