Wpis z mikrobloga

@Krupier: coś na pewno warte, strzelałbym że okolice 300-500 zł, o ile jest pokewalker. byłoby grubo więcej gdyby to była wersja EU, niestety NDS ma blokadę regionalną

dużo lepiej i drożej to sprzedać w US
@Krupier wystaw za 1k i zobacz ci się dzieje ale ja osobiście bym to zostawił. Kiedyś może mieć dużo dużo dużo większą wartość. Jeszcze w takim idealnym stanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier: coś na pewno warte, strzelałbym że okolice 300-500 zł, o ile jest pokewalker. byłoby grubo więcej gdyby to była wersja EU, niestety NDS ma blokadę regionalną


dużo lepiej i drożej to sprzedać w US

@xardas_pl:

DS nie miał blokady, DSi dopiero miał.
DS nie miał blokady, DSi dopiero miał.


@Krupier: kurcze, może racja. miałem 3DSa i do tego poksy SoulSilver i AlphaSapphire ze stanów i ani 3DS nie czytał europejskich gier ani europejskie 3DSy nie czytały moich poksów.

w takim razie jeśli nieotwarte i z Pokewalkerem to można naprawdę solidne pieniądze za to wołać

PS daję 500 i jestem dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krupier: według mnie sporo, ale wołam @Kryspin013 bo z tego co kojarzę to ten mireczek kolekcjonował gierki na DS i 3DS, może precyzyjniej Ci odpowie niż ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mirindo: @Krupier: co znaczy "nigdy nie otwierana"? Jest faktycznie zafoliowana?

To, że to wersja USA akurat nie ma większego znaczenia. Co do cen to ciężko to wycenić. Stawiam od 1000 do 3000 zł -
Pobierz Kryspin013 - > @Krupier: według mnie sporo, ale wołam @Kryspin013 bo z tego co kojarz...
źródło: comment_1672752702YKwpCKdDnNhfb4q7AWTREM.jpg
DS nie miał blokady, DSi dopiero miał.


@Krupier: chyba nie na gry z DS-a. 3DS też mimo, że ma blokadę regionalną to nie na gry z DS-a. Jeśli już to może na DSi ware albo jakieś gierki wymagające DSi do działania (jeśli takie były na kartridżu).

Właśnie odpaliłem japońskie chrono trigger na nieprzerabianym DSi i odpaliło się bez problemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013:

co znaczy "nigdy nie otwierana"? Jest faktycznie zafoliowana?


Tak. Kartonik jedynie nieco obity w rogu bo mi spadł kiedyś. (,)

Rozstrzał cenowy dość spory jest widzę, ale 600 funciakow to już fajny pieniądz. ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
Rozstrzał cenowy dość spory jest widzę, ale 600 funciakow to już fajny pieniądz. ( ͡€ ͜ʖ ͡€)


@Krupier: Ogólnie to (moja opinia) wydanie USA może być mniej warte. Wydania US są brzydsze i jeśli ludzie mają do wyboru kupić EUR to zazwyczaj biorą EUR. Chociaż znam kilku którzy z jakiegoś powodu zbierają tylko wydania USA.
@Krupier: kurcze, może racja. miałem 3DSa i do tego poksy SoulSilver i AlphaSapphire ze stanów i ani 3DS nie czytał europejskich gier ani europejskie 3DSy nie czytały moich poksów.


@xardas_pl: AlphaSapphire tak, z SoulSilver nie ma bata by ci nie odtworzył.
@Krupier: Żeby nie było:

Odnośnie 3DS-a i gier z DS-a
https://gaming.stackexchange.com/questions/38686/can-i-play-ds-games-from-any-region-on-the-3ds

Odnośnie DSi i gier z DS-a:
https://gbatemp.net/threads/is-the-dsi-xl-region-locked.525809/

tl;dr
Gry na zwykłego DS-a nie mają żadnego region locka i zadziałają na każdej konsoli odtwarzajacej gry z DS-a niezależnie od regionu kartridża i konsoli. A region locka mają tylko ekskluzywne gry na DSi i wszystkie gry na 3DS.