Wpis z mikrobloga

@technojezus: Nie można powiedzieć, że te "pigułki" nie istnieją. Bo to tylko potoczne określenie pewnych mechanizmów społecznych które od setek lat funkcjonują.

Od zawsze funkcjonował typ mężczyzny o średniej urodzie, ale bardzo ogarnięty i zadbany. Dający porady: noo zadbaj o siebie, ładnie się ubierz! W dzisiejszym slangu określili by go redpillowcem.

Od zawsze funkcjonowal typ mężczyzny, który daje rady: "kobiety patrzą na charakter i dobre serce". W dzisiejszym slangu określili by
  • Odpowiedz
@PanHaroldHe: blackpill w wydaniu przegrywów jest następujący.

Nie masz dziewczyny bo:

- nie masz min 180cm
- nie masz szczęki czada, hunter eyes, i bujnego zarostu
- nie masz atletycznej sylwetki

Co jest kompletną bzdurą
  • Odpowiedz
@technojezus: Na tyle ile różnych grup w necie widziałem przez całe życie tak blackpill jest jedną z najbardziej ugruntowanych w badaniach naukowych i próba zaprzeczeniu, że liczy się wygląd zwłaszcza w obecnych czasach to jak mówienie, że ziemia jest plaska. Tak, są wyjątki od tej reguły jak ludzie co mają partnerki pomimo bycia np niepełnosprawnym, niższym, brzydszym etc ale dla większości populacji to jest nie osiągalne.

Blackpillowcy mają tą przykrość, że
  • Odpowiedz
to raczej ja ci współczuję, negowanie blackpilla równa się z upośledzeniem umysłowym


@BlackpillNaCalego: odpal sobie facebooka jak masz lub instagrama i zobacz sobie tam znajomych (o ile masz) i sprawdź ile tam twoich koleżanek z lat szkolnych jest teraz z 2 metrowymi Czadami o sylwetce kulturysty, albo ile twoich znajomych będących w związku wygląda jak Massimo z 365 dni.
  • Odpowiedz
Na tyle ile różnych grup w necie widziałem przez całe życie tak blackpill jest jedną z najbardziej ugruntowanych w badaniach naukowych i próba zaprzeczeniu, że liczy się wygląd zwłaszcza w obecnych czasach to jak mówienie, że ziemia jest plaska. Tak, są wyjątki od tej reguły jak ludzie co mają partnerki pomimo bycia np niepełnosprawnym, niższym, brzydszym etc ale dla większości populacji to jest nie osiągalne.

Blackpillowcy mają tą przykrość, że doszli do
  • Odpowiedz