Wpis z mikrobloga

Miraski, szanownie przypominam, że przynajmniej część naszej najaktywniejszej społeczności pragnie się bardzo mocno przenieść na Hejto.

Reszcie też to proponuję, bo tam zwyczajnie wszystko lepiej działa xD chociażby można wstawiać kilka zdjęć, lol

Także zapraszam serdecznie

#perfumy #hejto
  • 57
  • Odpowiedz
@iquiet: @zychu69: tak, . Niejaki lubieplackijohn i pozostali modowie bardzo uważnie słuchają użytkowników. Jest kilka różnic, które bolą przez pierwsze godziny użytkowania, ale ja już np. się bardzo mocno przyzwyczaiłem.

Ja tam polecam. Zresztą nawet w przeglądarce na fonie śmiga się sto razy lepiej niż tutaj.
  • Odpowiedz
@theicecold: o, sobie zainstalowałem od razu. Widzę, że świeży release. Jeszcze brakuje zakładki 'obserwowane' i chyba będzie spoko, bo teraz to muszę wyszukiwarki używać żeby swój feed wyświetlać :/

ale wszystko idzie w dobrą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@theicecold: czy wy zmieniliście swoje nazwy profilu? Bo nikogo tam nie kojarzę.


@MisiuMajonez: ja jestem po staremu.

@theicecold: Trochę nie ogarniam jak działają tam tagi, bo chyba stworzone jest to na zasadzie grup ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak cos to tam jestem, brak apki mnie tez blokuje


@uwielbiamnalesniki @NiedzwiedzBilly @bezpieczne_zapalki cierpliwości. Ludziki tam dzielnie działają. Przede wszystkim, w przeciwieństwie do Wykopu, modowie i admini
  • Odpowiedz