Wpis z mikrobloga

@theicecold: słowo klucz- przyzwyczajenia. Ciężko będzie z aktualnym ui hejto.
Strona ma kilkadziesiąt sekund na przekonanie wykopka. Wejdzie, stwierdz eee jakieś to nieczytelne i tyle po konwersji.
Jedyną zaleta wykopu jest to... że wygląda jak wykop
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theicecold: Pytanie mam odnośnie tej apki. Czy to jest oficjalna aplikacja czy po prostu ktoś sobie ją napisał wykorzystując API, które udostępnia Hejto? Od razu zaznaczam, że napisanie nieoficjalnej to nic złego, a nawet ma swoje plusy. Chciałbym po prostu wiedzieć co instaluję

Edit: doczytałem w sklepie play że to nieoficjalna aplikacja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@slawomirus: wgląd w profil jest, ale u mnie np. przy wejściu w posta - robi się szary ekran i jedyne co mogę zrobić to cofnąć, na aktualną chwilę to totalnie nie da się używać apki ¯_(ツ)_/¯
@4pietrowydrapaczchmur: masz tutaj rację, bardziej skupiam się na panelu dyskusyjnym - z przyzwyczajenia z Wykopu omijam znaleziska szerokim łukiem, bo tam dzieje się najwięcej szambo.

@Poolaq @slawomirus @Sebastian_II_Mordeczka co raz więcej się dzieje, w co raz to różniejszych tagach. Każdego dnia obserwuję co raz większy ruch. Miejmy nadzieję, że działanie portalu będzie jak najszybciej usprawniane.

Ja i tak już się tam w znaczącej części przeniosłem właśnie przez poziom toksyczności na Wykopie,