Wpis z mikrobloga

#motocykle cos cicho było o premierze nowego scramblera od Hondy, albo tylko ja go przegapiłem.
Prawie 10k tańszy od ducatti, pierwsze sztuki maja pojawić się w kwietniu i pewnie dopiero wtedy poznamy finalna cenę
Sprawdzony silnik, dosyć bogate wyposażenie i w moim odczuciu bardzo fajna stylizacja.
Zobaczymy jak te opony bo w cmx ludzie trochę narzekali na te balony.

Jeżeli w kwietniu nie wywindują jakoś kosmicznie ceny to będę się mocno zastanawiam bo to chyba najrozsądniejszy scrambler w tej kwocie
mchmjszk - #motocykle cos cicho było o premierze nowego scramblera od Hondy, albo tyl...

źródło: comment_1672741820h276wb4u9ISPRX0ZPVCw5d.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • 0
@bocznica: Chciałbym zmienić segment, bo może i jest mega wygodnie na takim wielkim suvie ale jeżdżę w 99% po mieście i nie wykorzystuje tego potencjału, przez chwile myślałem, o czymś bardziej uterenowionym jak tenere ale samemu jest nudno jeździć po terenie a wszyscy znajomi maja nakedy lub sporty
  • Odpowiedz
@mchmjszk: jeśli będzie wykonany podobnie do reszty z tym silnikiem (CB, CMX), to jak dla mnie 32k za niego to za dużo (nowy XSR kosztuje ~38k)

W mojej opinii ten silnik jest słaby. Inb4: tak, nie każdy potrzebuje od razu hajabusy, ale ja mówię o przelotowej 120-130, kiedy chce się dojechać w góry albo nad morze i nie stracić na tym całego dnia.

W mieście będzie OK, ale jego komfortowa
  • Odpowiedz
  • 0
@apee: Jak wyżej pisaliśmy +/- 50k :D salon z trojmiasta odpisał mi, ze nowości będą dopiero w okolicach czerwca ….. oficjalne ceny wszystkich motocykli pod koniec stycznia
  • Odpowiedz
@mchmjszk: kolego ale ta honda to w 90% ten criuser Rebel 500. Rebel który słabo hamuje, słabo przyspiesza i przedewszysykim ma miękkie zawieszenie o bardzo krótkim skoku co kończy się bardzo częstym dobiciem zawieszenia na dziurze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kick_Ass: @Kick_Ass: u mnie w mieście tragiczny serwis
Silnik, sprzęgło itd Ok, wykonanie ( jakość plastików przełączników itd ) kicha
Ale pomimo braku poważnych usterek ( uszkodzony filtr paliwa bo pękła gumka która go trzymała, strzeliła śruba od gmoli same #!$%@?) nie mam do tego motocykla zaufania… jakoś nie wiem, nie polubiliśmy się :D

Praca- dom spoko, ale jakies dłuższe jazdy nie dają mi frajdy, z czego to
  • Odpowiedz
  • 0
@Kick_Ass: Chciałbym 20 000 ale nie wiem czy tyle dostanę, na bank nie zima, podobno nowe trk ma już kosztować ponad 29 to może mój pójdzie na 20 ( byłby najtańszy na olx)
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: @mchmjszk: jakość przełączników kicha? Wg mnie jest bardzo ok. Co do plastików to się zgadzam... przy 3-4k obrotów zgrzyta wszystko, powyżej i poniżej już nie. Usterek u mnie też brak po 5k km. Jeżdżę po mieście i tam gdzie się mieściłem na er-5, tam też się zmieszczę na trk :) kierownica jest szersza od gmoli o kilka cm, więc łatwo znaleźć punkt odniesienia - mieścisz się kierownicą
  • Odpowiedz
  • 0
@MrProfeska: Może gdyby byl trochę mocniejszy to byłoby inaczej, No i wskaźnik paliwa tez mnie denerwuje ( wiem, ze sporo motocykli tak ma)

Ale głównie właśnie przez te rzeczy typu strzelająca nagle śruba, te gumowe opaski itd.

Tak czy siak, zobaczymy, może na jazdach próbnych nic mi sie nie spodoba i zostanie na kolejny sezon
  • Odpowiedz
@at0mek1: A ja właśnie zamówiłem sobie rebelkę i czekam. Jestem już level 46 to dla mnie żeby sobie popyrkać będzie w sam raz. Nie potrzebuję litra, żeby sobie mordę rozbić za 2 dni. Mam nadzieję, że będę zadowolony.
  • Odpowiedz