Wpis z mikrobloga

#motocykle cos cicho było o premierze nowego scramblera od Hondy, albo tylko ja go przegapiłem.
Prawie 10k tańszy od ducatti, pierwsze sztuki maja pojawić się w kwietniu i pewnie dopiero wtedy poznamy finalna cenę
Sprawdzony silnik, dosyć bogate wyposażenie i w moim odczuciu bardzo fajna stylizacja.
Zobaczymy jak te opony bo w cmx ludzie trochę narzekali na te balony.

Jeżeli w kwietniu nie wywindują jakoś kosmicznie ceny to będę się mocno zastanawiam bo to chyba najrozsądniejszy scrambler w tej kwocie
Pobierz mchmjszk - #motocykle cos cicho było o premierze nowego scramblera od Hondy, albo tyl...
źródło: comment_1672741820h276wb4u9ISPRX0ZPVCw5d.jpg
  • 38
@bocznica: No jest tam widoczna inspiracja rebelem.
Ale tez tańsza eksploatacja niż u konkurencji,

Zobaczę jaka będzie cena nowego, może sie okazać, ze nie przyjmie sie ( tak jak rebel) i w super cenie będzie można dorwać rocznego z najechanym czymś w okolicach 2/3k
@at0mek1: Ja już napisałem do salonu kiedy będzie cl, czy wiedza jaka cena i czy można się zapisywać na jazdy próbne, mi z 183cm na rebel jeździło się spoko, ale wydaje mi się, ze tylko na miasto byłoby Ok, w trasie mógłby mnie bolec plecy + podczas deszczu wszystko w buty leci
@mchmjszk: Na OLX jakiś czas temu pojawiły się w cenie 32.000 pln ... z informacją że cena orientacyjna. Ja dopiero muszę się przymierzyć (i przejechać) zanim podejmę decyzję, którego wybrać.
@bocznica: No to prawda, w sumie wszystkie te scramblery tylko do tego się nadają, terenowo dobrze wypada chyba tylko ducati w tej konfiguracji za 50 k(deser sled) i triumph 1200xe a to już w ogóle około 70 wychodzi :D
Zobaczymy na żywo, ja i tak głównie jeżdżę po mieście + max trasy po 100km do tego wystarczy

@Nerlo_ajcats: Pewnie, w ogóle 125 nawet takie miejskie przy obecnych mandatach są fajnym
@mchmjszk: sprzedawał człowiek z forum trochę tańszego w stanie jak nowy i z fakturą, ale coś nie mogę znaleźć, pewnie już poszedł, no ale panie, wiesz jak to jeździ? :) To jest warte tej kasy.
@bocznica: No na tym nie mialem niestety okazji jeździć :D siedziałem na wersji z tą brązową kanapa jak czekałem na serwis ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety nie mój budżet :D małymi kroczkami przechodzę na wyższą półkę cenowa, teraz z trk 502x na coś właśnie w limicie 36k :D

Ale nadal się zastawiam, bo poprzednie dwa motocykle kupiłem po chwilowym zauroczeniu :D może rozsądniej będzie kupić. Mt 07