Wpis z mikrobloga

w oryginalnym planie Aleja Wielkiej Wyspy miala być gotowa w czasie wojny


@Darth_Gohan: pamiętam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ostatnio na google sprawdzałem co mi dało otwarcie WOW do Długołęki. Nie ma miejsca na południu Wrocławia z którego opłacałoby się jechać WOW czy to do Kiełczowa, Mirkowa, Długołęki, Psie Pole. Zawsze google pokazuje że przez centrum jest 10 km bliżej. Może w szczycie będzie kilka minut krócej, ale
@Wychwalany: Jest fajna droga dla rowerzystów i spandexiarzy na rowerach :)

Na poważnie to musisz mieszkać chyba na za pętlą tramwaju na Księżu Małym żeby sie opłacało tam jechać. Mi z Tarnogaju dalej proponuje trasę przez centrum. Natomiast fakt, faktem spalę tam pewnie mniej bo pojadę równiej niż jadąc przez całe miasto.

Generalnie droga będzie spełniać swoje zadanie - czyli jest obwodnica zewnętrzną tak żeby jadący z pod Wrocławia nie musieli
Nie ma miejsca na południu Wrocławia z którego opłacałoby się jechać WOW czy to do Kiełczowa, Mirkowa, Długołęki, Psie Pole. Zawsze google pokazuje że przez centrum jest 10 km bliżej. Może w szczycie będzie kilka minut krócej


@Wychwalany: nie ma szans, żebyś w szczycie przejechał szybciej, bo tam od 15 do 17 jest korek od Siechnic do Łan. Chyba, że rowerem to wtedy rzeczywiście jest szansa ( ͡° ͜ʖ
ale teraz mamy sprawną komunikację miejską


@Ogau: osiedla na Jagodnie przy Drabika napisały do WIM aby zmienić cykl świateł na nowej ulicy Lutosławskiego (zamiennik Asfaltowej) bo nie da się wyjechać. WIM odpisał że to celowe abyśmy przesiedli się do komunikacji i po to robia nam trase autobusowa na Jagodno xD
@Ogau: Tu sie nie bede klocil czy oni od razu planowali mosty w relacji dwupasmowej, ale znając życie to pewnie tak.

Rowerem faktycznie jest spora szansa, że będzie szybciej xD Chociaż trzeba się będzie przyłożyć do pedałowania.
Rowerem faktycznie jest spora szansa, że będzie szybciej xD


@Darth_Gohan: jeżdżę Kowale - Wojszyce. Na stravie popołudniowe przejazdy zajmują mi około 50 minut, a wczorajszy obwodnicą 1:09 z przerwą na batonika. 12 vs 26km. Jakby zrobili Lutosławskiego to czasy byłyby jeszcze bliżej siebie.

Rano jadę 35 min, ale popołudniu jest dramat.

WIM odpisał że to celowe abyśmy przesiedli się do komunikacji


@Wychwalany: a jak trafia się jakiś pro-mpk matoł na
planuje już zainwestowac w rower elektryczny. Na trasie Siechnice - Wrocław często widzę gościa co jedzie ~50km/h rowerem :D


@Wychwalany: z takim gównem to zapraszam #!$%@?ć na ulicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)