Wpis z mikrobloga

Hej mireczki,
jestem zainteresowany zakupem mieszkania od dewelopera Arkop w inwestycji Parkowe Aleje na Nowym Brochowie we Wrocławiu i szukam opinii o deweloperze - o tym w jakim standardzie wykonane są przez nich mieszkania, czy mają jakieś zauważalne powtarzające się w wielu mieszkaniach/budynkach wady? Jak wygląda sprawa wywiązywania się z terminów oraz różnych deklaracji (bramy, ogrodzenia, monitoring itp.)?
Byłem dziś oglądać inwestycję i na moje laickie oko większych problemów nie dostrzegłem.
Może ktoś z was mieszka w mieszkaniu wybudowanym przez nich i podzieli się opinią?

#budowlanka #arkop #wroclaw #deweloperka #kupnomieszkania #remontujzwykopem
  • 35
@Rad-X: Szukałem i już to przeczytałem, tylko to wpis sprzed ponad 3 lat i nie ma w nim zbytnio opinii. A ja właśnie opinii szukam od kogoś kto mieszka w budynku przez nich wybudowanym albo np. remontował mieszkanie i wie jakie problemy można napotkać.
@Rad-X: To też już zrobiłem - wbiłem na grupę Paryski Zakątek ale brak odzewu, do innych mnie nie przyjęli w ogóle ( ͡° ʖ̯ ͡°) Stąd pomysł, że może tutaj jest ktoś kto mieszka i zechce się podzielić informacjami.
Nowym Brochowie


@rzezol: osobiście uważam, że lokalizacyjnie to porażka do kwadratu równie dobrze można pod miastem czy w oleśnicy. Jaka cena za m2? Założę się że w tej cenie kupisz w samym centrum w cichych uliczkach blisko katedry koło parków czy botanicznego
@kolotego: Tak, a o co chodzi? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Przecież pisałem - grupy są prywatne z dupnymi wymaganiami "podaj numer buta i długość fiuta" (#!$%@? hasło do grupy do skrzynek na listy wrzucali...) - jak napisałem szczerze w "podaniu o przyjęcie do grupy" (ja #!$%@?, fora php by Przemo wróóóć!), że
@kolotego: Inwestycja, którą jestem zainteresowany nazywa się Parkowe Aleje. Cena to okolice 8-9k/m2.
Zupełnie serio - jeśli masz jakieś inne propozycje to jak najbardziej możesz podesłać. Chętnie rzucę okiem. Tutaj jeszcze nic nie jest pewne - po prostu byłem, obejrzałem i się zastanawiam czy warto - więc naturalnie szukam opinii ludzi, którzy mieszkają u tego dewelopera.
Przecież pisałem - grupy są prywatne z dupnymi wymaganiami "podaj numer buta i długość fiuta" (#!$%@? hasło do grupy do skrzynek na listy wrzucali...) -


@rzezol: xdddddd mam nadzieję, że spersonalizowane, pod każde mieszkanie inny kod i bot sprawdzał zgodność. Trzeba pochwalić za zaangażowanie.
Niezgodność zainteresowań imo, poszukaj grup inwestorów mieszkaniowych, jeżeli takie są, tam są zainteresowani usterkami. Powrót phpBB na niewiele tym razem by się przydał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzezol: do brochowa (+ nowy brochów) przez staranie się o tramwaj ma być wcielone jagodno

jeżeli to się stanie to możesz zapomnieć o rozwoju infrastruktury i włączeniu osiedla do komunikacyjnej siatki miasta
@rzezol: weź używane mieszkanie do generalnego, ogarniesz za 5k za m2 a będziesz mieć lux, ciekawe jestem dlaczego ludzie wolą zadupie gorsze lokalizacje zeby tylko bylo nowe?
jest duzo wyjątków na wtórnym i zwykle lepsze lokalizacje, są kamienice z windami, są ekstra zadbane
zwykle lepsze lokalizacje, są kamienice z windami,


@kolotego: albo lepsze, albo kamienice xD

Cena to okolice 8-9k/m2.


@rzezol: kyrie eleison. Takie ceny za najgorsze osiedle w mieście? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bumelante: są, kwestia poszukania. Jest tego masa wystarczy wybrać budynek ustalić metraż przejść się po lokatorach zaoferować pieniądze i znajdzie się. Jest sporo plomb z windami super ładnych kamienic rozkład lux na obie strony no racja że w starych masz więcej korytarzy ale przestrzennie więc coś za coś ale zwykle to realne zmarnowane góra 2-3m2 za możliwość bycia.w centrum opłaca się. Do tego na zadupiach sami Ukraińcy wynajmują szczególnie w nowych