Wpis z mikrobloga

Hej mireczki,
jestem zainteresowany zakupem mieszkania od dewelopera Arkop w inwestycji Parkowe Aleje na Nowym Brochowie we Wrocławiu i szukam opinii o deweloperze - o tym w jakim standardzie wykonane są przez nich mieszkania, czy mają jakieś zauważalne powtarzające się w wielu mieszkaniach/budynkach wady? Jak wygląda sprawa wywiązywania się z terminów oraz różnych deklaracji (bramy, ogrodzenia, monitoring itp.)?
Byłem dziś oglądać inwestycję i na moje laickie oko większych problemów nie dostrzegłem.
Może ktoś z was mieszka w mieszkaniu wybudowanym przez nich i podzieli się opinią?

#budowlanka #arkop #wroclaw #deweloperka #kupnomieszkania #remontujzwykopem
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ogau: dlaczego? Wyremontowane kamienice że wszystkimi mediami są lux, ludzie tego nie doceniają bo koajrzy im się z typową olbinska rozpadająca się kamienica z czynszem 160zl cieknącym dachem drewnianym stropem śmierdzącym grzybem, uginająca się podłoga, drewnianymi oknami, piecem węglowym i wisienka na torcie konserwatorem na karku w razie jakbyśmy chcieli remont robić to trzeba freski zdobienia na suficie odnowić za 50tys hehe a zapomniałem o lokatorach komunalnych alkoholikach nie płacących
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: dodaj jeszcze mit że w centrum jest głośno i lepiej dojeżdżać z jagodna czy Brochowa czy zernikow Buhaha mega mit są głośne ulice fakt ale wystarczy ok 80 m w głąb równoległej małej uliczki z małym natężeniem ruchu są nawet ślepe gdzie jest mega dcicho są kamienice bloki w podwórkach gdzie jest także mega cicho jak poza miastem. Wrocław to nie typowe głośne miasto w centrum jest nawet odwrotnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bumelante: na samochody są paten8nawet w centrum są tanie garaże w plombach masz garaże ludzie pojęcia nienmaja ile są warte oferujesz 30-50tys i masz wielki samodiskeny garaż ale nawet w nowo oddanych budynkach kupisz w podziemnym garażu nawet od dewelopera garaż kwestia tylko zadbać o mieszkanie z dpodjazdem do windy i masz niemal tak samo wygodnie odliczając fakt że trzeba odstawić samochód te parę metrów ale na nowych osiedlach jak
  • Odpowiedz
@Ogau: zdziwilbys się, nie wszystkie, a czesc dopiero bedzie remontowana a juz w srodku zrobione piony wymienione itd, podaje lokalizacje tanich kamienic: świętokrzyska (nawet windy maja) na równoległej wyszyńskiego chociaz tam glosno tez sporo okazji a zrobione ok centralne i wcale nie są drogie, kosztuja podobnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: w ciągu ostatnich tygodni z 10 takich było w tej okolicy nawet 3 ogłoszenia na morizon można znaleźć w archiwum zniknęły więc pewnie się sprzedają. To co wisi na ogłoszeniach to mega odrzuty 3 sort niefajne i drogie atrakcyjne rzeczy sprzedają się zanim wyjdzie ogłoszenie albo tego samego dnia przyjdź wybajmij zamieszkaj tu obczaj fajne bramy lokatorów kupując coś są milion warto zainwestować w rozpoznanie swój czas jeśli to
  • Odpowiedz
@Ogau: fajnie mozna przesortowac na mapce horizon, generalnie tam łatwo wyczaic kamienice z windami i plomby bo kupujac w rejonie gdzie same kamienice to są mega rodzynki na ołbinie zresztą minkowskiego rentgena tez są super kamienice zadbane a blisko pasażu grunwald super dojazdy wszedzie i komunikacja, weź to porównaj do żernik i brochowa buhaha a ceny bardzo podobne, chcesz dać 9k więc tak naprawdę z 13k możesz dać licząc z
  • Odpowiedz
@Ogau: teraz nie ma, takich ogloszen prawie nie ma, nie obrazaj mnie bo sklonny bylem dać ci nawet tel do bezposredniego kontaktu ale lepiej wiesz, ze takich mieszkan nie ma heh :D
  • Odpowiedz