Wpis z mikrobloga

@wanghoi: Już to robił wcześniej:

Co mi? Mi jest wstyd. Choć to nie ja się powinienem wstydzić, tylko ludzie, którzy w imię obsesji starszego pana i frakcyjnych walk odbierają dziesiątkom tysięcy rolników źródło utrzymania. Ale jest mi wstyd, bo przekonywałem ludzi, że to może i siermiężni durnie, ale patrioci - napisał.


https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/7827244,rafal-ziemkiewicz-durnie-patrioci-wstyd-pis-partia-rzadzaca-piatka-dla-zwierzat.html
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: Zachod to tylko lewactwo i zepsucie, więc wyślemy tam nasze dzieci a ty p0laku masz wyższa szkołę medialną w toruniu od Ojca Rydzyka.
Podpisano katolik ziemkiewicz, znany z chodzenia do burdeli i chlania na umór( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rzep: Dałem plusa, ale jak zobaczyłem, że chodzi o Staszewskiego, to cofnąłem. Staszewski narobił Polsce znacznie większych szkód finansowych, niż Kowalski zajmując różne stołki. Pomijając obronę Kowalskiego, w pełni się zgadzam z Ziemkiewiczem.
  • Odpowiedz
@rzep: O proszę naczelny hipokryta się odezwał. Córkę wysłał na lewackie wyspy, na uczelnię która jest pro lgbt XD
No ale nie dziwi mnie to że nie widzi niczego złego w tym że Kowalski zarabiał miliony w spółkach skarbu państwa, bo sam też z nich ma profity... Ziemkiewicz to największa dziennikarska prostytutka w Polsce.
  • Odpowiedz