Wpis z mikrobloga

@wanghoi: Już to robił wcześniej:

Co mi? Mi jest wstyd. Choć to nie ja się powinienem wstydzić, tylko ludzie, którzy w imię obsesji starszego pana i frakcyjnych walk odbierają dziesiątkom tysięcy rolników źródło utrzymania. Ale jest mi wstyd, bo przekonywałem ludzi, że to może i siermiężni durnie, ale patrioci - napisał.


https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/7827244,rafal-ziemkiewicz-durnie-patrioci-wstyd-pis-partia-rzadzaca-piatka-dla-zwierzat.html
@Headcrab_B:

Staszewski narobił Polsce znacznie większych szkód finansowych, niż Kowalski zajmując różne stołki.


W jaki sposób on "narobił Polsce szkód finansowych"? Czyżby chodziło o nagłośnienie w polskich i zagranicznych mediach faktu, że na około 1/3 terytorium Polski zostały przyjęte uchwały anty-LGBT? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czeskiNetoperek: nie bo miał, czytałem Polactwo i jego geneza Polaków była mocno trafna. Trafiał wtedy zarówno do konserw jak i liberałów swoją wizja państwa na wzór Dmowskiego. Do tego czytając jego felietony w Uważam Rze mocno intelektualnie stawiał poprzeczkę. Upadł z formą od kiedy dostał program w telewizji i zaczął kręcić vlogi. Oraz dorwał się do Twittera.

Jeśli chodzi o kinazy językowy i ocenę polskiej rzeczywistości był sprawny.