Wpis z mikrobloga

@eli_eli_lema_sabachthani: Ja miałem meble w stylu zabudowa kuchenna ze zmywarką, lodówka, mikrofala, piekarnik i kuchenka + stół w kuchni i krzesła, szafka w łazience (oczywiście pełna armatura, w toalecie też), szafa zabudowana i wieszaki w przedpokoju, stół w salonie, sofy, fotel, szafka na książki, łóżko. Najemcy sobie dokupili chyba jeszcze ze dwie szafki stojące i stolik pod telewizor, bo akurat telewizora w mieszkaniu nie było. Garnki zostawiłem, szkło i sztućce również,
  • Odpowiedz
@eli_eli_lema_sabachthani: przy wynajmie stosuje się takie określnie jak "standard ikeowski". Ja to rozumiem tak, że wyposarzasz mieszkanie tak, jak na ekspozycjach w ikei. Tanie mebelki, szafeczki, może TV, ale reszta to już nie twój problem. Każdy sobie sam wyposaży, no chyba, że masz coś niepotrzebnego.
  • Odpowiedz
@eli_eli_lema_sabachthani: Meble, łazienka i komplet AGD jak pralka, lodówa czy czajnik do wody to podstawa. Najprostsza zmywarka czy duży ale tani TV z marketu nawet w tanim mieszkaniu szybko się zwróci w czynszu i przyciągnie do oferty - ogólnie warto.

Szafki w kuchni nie najtańsze abyś nie musiał znowu robić remontu za 4 lata bo odpadnie okleina czy coś. Reszta mebli może być nawet z OLX.

Podstawowe naczynia, kilka kubków i
  • Odpowiedz
@eli_eli_lema_sabachthani: znajomy ostatnio postanowił wynając swoje mieszkanie 100m w "mieście wojewódzkim" to w ramach remontu robił na bogato - montował mikrofalę, ekspres do kawy, jak gościu zadzwonił, że w nocy jest za jasno i spać nie może, to następnego dnia mu rolety na zamówienie z montażem ogarniał.

Podstawowe naczynia, kilka kubków i komplet sztućców warto wrzucić do szafek, niewielki koszt (albo okazja pozbycia się gratów z domu xD ) a daje
  • Odpowiedz
@eli_eli_lema_sabachthani: odkurzacz możesz zostawić w mieszkaniu, a tak to ludzie raczej mają swoje sztućce talerze, kubki itd Wieszaki byłyby też bardzo miłym dodatkiem, rzeczy w stylu jakis pojemnik na mydło w płynie, mop i zmiotka, jakiś kosz pod zlewem i w sumie to tyle z rzeczy o których pomyślałem na szybko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz